2024-10-19 17:03:49

Igloopol Dębica rozbił Czarnych Jasło! Sześć goli w drugiej połowie

Igloopol Dębica nie dał szans Czarnym Jasło (fot. Igloopol Dębica)
Igloopol Dębica pokonał Czarnych Jasło 6-1. Kluczowa dla przebiegu całego meczu okazała się druga połowa, w której beniaminek z Jasła stracił aż sześć goli.

Bardzo ciekawie zapowiadało się dzisiejsze spotkanie w Dębicy. Piłkarze Igloopolu i Czarnych Jasło chcieli przedłużyć imponującą serię meczów bez porażki.

Od początku meczu gospodarze starali się konstruować ataki od własnej bramki, natomiast podopieczni Mateusza Ostrowskiego upatrywali swoich szans po szybkich atakach. Przez pierwszy kwadrans jednak żadna ze stron nie potrafiła wypracować sobie stuprocentowej sytuacji, choć częściej pod polem karnym Maksymiliana Lisa gościli przyjezdni.

W 24. minucie po rzucie wolnym w dogodnej sytuacji znalazł się Filip Leśniak, ale po jego strzale piłka zatrzymała się na słupku.

Czarni Jasło na prowadzeniu do przerwy

W 40. minucie w sytuacji sam na sam mógł znaleźć się Jakub Smoleń, ale nieprzepisowo zatrzymał go Daniel Pawłowski, za co arbiter ukarał go żółtą kartką. Ta akcja okazała się kluczowa dla przebiegu pierwszej połowy. Rzut wolny z lewej strony boiska egzekwował Adrian Nowak, najlepiej w polu karnym odnalazł się Radosław Macnar  i głową skierował piłkę do bramki.

Jeszcze przed przerwą mogli odpowiedzieć gospodarze. Po wrzutce w pole karne z bliskiej odległości główkował jeden z piłkarzy Igloopolu, ale przy bliższym słupku piłkę na rzut rożny sparował Jakub Dudka. Po pierwszych 45- minutach Czarni Jasło pozostawali na prowadzeniu.

Zabójcza druga połowa Igloopolu Dębica

Podopieczni Michała Szymczaka doprowadzili do wyrównania w 60. minucie. Po wgraniu piłki z prawej strony najpierw dobrze interweniował golkiper Czarnych, ale był już bezradny przy dobitce Doriana Buczka. Jak się później okazało był to dopiero początek kłopotów gości.

W 65. minucie gospodarze kombinacyjnie rozegrali rzut wolny i na listę strzelców wpisał się Mateusz Peda. Chwilę późnij było już 3-1, kiedy zza pola karnego tuż przy słupku przymierzył Igor Tarała.

Czarni Jasło nie zdołali się otrząsnąć, a "Morsy" nadciągały z kolejnymi atakami. W 69. minuncie piłkę z prawej strony otrzymał Marcin Stefanik i głową pokonał Jakuba Dudkę. Beniaminek z Jasła w niespełna dziesięć minut stracił cztery gole.

To jednak nie był koniec... W 84. minucie dublet skompletował Marcin Stefanik, a minutę przed końcem sytuację sam na sam z bramkarzem z zimną krwią wykończył Adrian Kurek i dobił rywali.

6-1 Adrian Kurek (89)

Igloopol Dębica (skład wyjściowy): Lis - Pawłowski, Mikulski, Kozłowski, Peda, Buczek, Tarała, Stefanik, Majka, Cyganowski, Leśniak

Czarni Jasło (skład wyjściowy): Dudka - Halamaka, Tragarz, Mastaj, Baran, Potra, Macnar, Michoń, Rzońca, Smoleń, Nowak

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 13. kolejki:

Mecz drużyn sąsiadujących w tabeli i tak to wyglądało w pierwszej połowie. Druga połowa to przebudzenie Morsów i prawdziwa dominacja, co przy większej skuteczności mogło się zakończyć jeszcze wyższym wynikiem, bo kilka piłek niestety obiło słupek i bramkarza. Na trybunach też głośno i z oprawą. Igloopol zasłużenie znajduje się w czołówce tabeli.

Jacek GMOch 2024-10-19 17:16:35

I co ? Nie mówiłem, że Jasło jest za wysoko w tabeli i że jeśli zagrają z czołówką teraz to tak się skończy? To nie jest drużyna z pierwszej ósemki !

Czarny 2024-10-19 17:19:42

Fart się skończył, dobrze, że tyle punktów zdobyli teraz, bo na wiosnę mogłoby braknąć. Gdyby nie bramkarz byłaby 3 cyfrówka. A niektóre osły na mieście gadali o 3 lidze

Taka prawda 2024-10-19 17:59:18

Przegrali pierwszy mecz od 9 kolejek i gimbaza już wieszczy spadek. xD niektórzy komentujący tutaj to jednak stan umysłu.

Mech 2024-10-19 18:26:44

O proszę jaka szybka relacja.Tydzien temu były derby Jasło-Sanok i do dzisiaj tutaj zero info.cisza

Kibic 2024-10-19 19:10:23

Chodzę regularnie na Wisloke . Regularnie znaczy tylko u siebie. A dziś poszedłem na Igloopol bo Wisłoką na wyjeździe. Kurcze widownia 3razy wieksza niż na parkowej. Być może dlatego że byli kibice Czrnych Jasło. Ale ten mecz się świetnie oglądało.
Polecam dla normalnych kibiców pilki noznej.

kibic 2024-10-19 19:24:36

"...w niespełna 10 minut stracili 4 gole..." i "...z zimną krwią dobili rywali "-super ! hi hi

~anonim 2024-10-19 19:32:57

Widowania 3 razy większa niż na parkowej chłopie nie chlej więcej nie będziesz widział potrójnie

12 zawodnik 2024-10-19 19:44:41

Małymi krokami do przodu. Widać zmiana trenera przyniosła mega efekt. Brawo drużyna brawo kibice!

Czarny 2024-10-19 19:51:09

Niestety brakowało sił w drugiej połowie i skończyło się pogromem. Kiedys super seria meczy bez przegranej musiała się skończyć. Jak zrobimy 7 punktów w ostatnich kolejkach będzie OK.

Do anonima 2024-10-19 20:07:34

Śpiku byłem dziś na meczu Igloopolu . Dawno nie byłem na tym stadionie . Widzę duże zmiany oczywiście nie takie jak u nas. I jak pisze ze 3 razy więcej ludzi niż na parkowej to piszę prawdę.
Napisałem też że pewnie ze względu na kibiców Czarnych Jasło. I jeszcze jedno gamoniu ja byłem na prawie wszystkich meczach Wisłoki w Debicy w ostatnich 30 latach. A czy chleje czy nie to gówno cie to obchodzi.
I wiesz teraz bede chodził na Wisłoki i na Igloopol jak w latach 90tych.

TylkoMorsy 2024-10-19 20:20:04

Brawo! Tak trzymać chłopaki!
Igloopol to marka znana w całej Polsce i tak na zawsze pozostanie!
Brawa!

~anonim 2024-10-19 20:33:17

Kibice Wisłoki pojechali do Lubartowa to osrołki Pejsy z k*****oopolu wystawili dwudziesto osobowy młynek hahaha gdyby nie wyjazd to łańcuchy by były haha i by s*********ali jak szczury .... Druga liga WISŁOKA !!!!

Morsy 2024-10-19 21:22:13

A teraz bidoku w*********laj na trzecią zmianę opony toczyć, tylko to ci w tym nędznym życiu pozostało.

~anonim 2024-10-19 21:30:51

Pajacyku jak byłeś na meczu pejsow to już tam zostań gowno mnie obchodzi czy piszesz prawdę prawda jest taka że te obsrance pokażą się na swoim meczu raz na rok i już wielka podnieta nastepny wyskok za rok tak że sklej p*****e idź się napić i licz widownie na zatorzu na następnym meczu nie będziesz miał co robic

Do anonim 2024-10-19 21:32:38

Zamknij mordę pedale, kim wy jesteście że dopiero się zbieramy jak was nie ma? Zejdź na ziemię o przestań marzyć,nie mówiąc o drugiej lidze hahaha

Do anonima 2024-10-19 22:00:17

Cytuje , gówno mnie obchodzi ze piszesz prawdę.
To dyskryminuje człowieka do dalszej rozmowy.
Człowiek który to napisał jest w przedziale między
Debilem a imbecylem poniżej35iq potem to idiota ale na to nie ma szans.

Stefek 2024-10-19 22:07:09

Przecież wiele osób chodzi i na Wisłokę i na Igloopol. Co w tym dziwnego? Że to się nie podoba 30-40 szczurkom, to ich egzystencjalny problem.

~anonim 2024-10-19 22:09:58

Ty smieciu lzsowski. Publiki wiecej niz na Wisłoce? Ty chora k*****o bita. Co ty myslisz że w nowinach czy gdzie indziej nie ma fotek gdzie widać raz do roku i toprzy festynie które uwielbiacie robić aby nasi nie przyszli jest max 100 i to przypadkowych ludzi. Tyle co u nas? U nas nawet teraz jak nie mamy obiektu, słabo gramy u siebie i gdy pada czy jest mega ziąb to frekwencja nie spada niżej 400. Tyle smiecie to wy robicie na runde razem licząc publike. Dalej bij konia że mogłes spokojnie isc na mecz bo mielismy daleki wyjazd inaczej bądz pewny że byśmy na ten mecz się wybrali a na pewno zatorze byłoby obstawione. Obsrane zera! ps. Ten biały jeep wozi flagi? Widze że bardzo pewnie sie poczuliscie wiedząc że wrócimy poznym wieczorem , OK a teraz powrót do terazniejszosci i ogladanie sienawet przy pojściu do smietnika

pytanie 2024-10-19 22:17:45

Tą klatke na 40 osób to kto wymyślił? O co tu chodzi? aby nie było przyjezdnych wiecej niz tej zbieraniny którą terroryzuje p. aby poszli do młyna + masa dzieci i dziwolągów? Oj Boże, spadło wam to jak cud z nieba że akurat na tym meczu mielismy daleki wyjazd.

To się dolacze 2024-10-19 22:24:17

Kolego jak jesteś taki kozak to się podpisz. W sumie już nie musisz.
Co do kibla to wyjdź z niego bo mama zobaczy . I teraz czas na leki. .
W sumie przepraszam . Nie powinienem. Konwersować z niepełnosprawnym. .jeszcze raz przepraszam.

Do pytanie 2024-10-19 22:26:58

Terminarz debilu lub imbecylu był znany w lipcu.

~anonim 2024-10-19 22:27:35

Gadają do derbów 2 listopada. Wtedy ich uciszymy i Znicza zapalimy

Do pytanie 2024-10-19 22:31:12

Wiem. Rozumie teraz na Wisłoce nie ma klatki
.
Ale przy Twoim pytaniu ja pytam ile było miejsc w klatce Wisłoki przed remontem.
Ja wiem ale czy ty wiesz,

~anonim 2024-10-19 22:35:56

Terminarz? Tyle waszego zera. Ślepa kura ma mniej szczęścia niż wy. ps. Do tego frajera obsanego co niby na Wisłoke chodzi i napisał że wiecej publiki było na lzsie. Podejdż pod stoisko z gadżetami i sie przedstaw (że chcesz poznać osobę która to neguje). Przysiegam ci że podejdę i ci wytłumaczę, przy czym żywię nadzieje że masz ubezpieczenie zdrowotne w L

~anonim 2024-10-19 22:58:17

Uuu kolega mnie straszy. Ja na l4 juz nie mogę bo jestem emerytem. A na meczu napewno będę.
A że dzisiaj na Igloopolu było 3 razy więcej ludzi niż na Wisłoce w oststnim czasie to nie zmienisz groźbami gamoniu.

3 razy wiecej 2024-10-19 23:29:56

3 razy wiecej to na moscickiego j*****li do ryja twoja starą. buahahahhaha 3 razy wiecej czyli ile? bo na Wisłoce najniższa frekwencja od lat to 350osób

Rde 2024-10-19 23:40:35

Czyżby gotyk wrócił z Egiptu?

Tuwimatomy 2024-10-19 23:43:13

Haha, szczury spod parku zawsze po mieście chodzą parami lub w grupach i czemu się tak oglądacie za siebie, czego się boicie? Zielona koszulka przed niczym nie chroni, tak warto się oglądać i rozglądać, warto

Niebieski 2024-10-19 23:49:17

Gotyk z Wisłoki to ten co robi c****jowe fotki i lubi chłopców?

KlakierKSW 2024-10-20 00:00:28

Ten niby emeryt co na mecze KSW niby chadza i widzi wieksze liczby na meczu lks niż na KSW to chyba rzeczywiście musi widzieć podwojnie.
Ja bylem na kazdym meczu u siebie w tej rundzie i na żadnym nie bylo mniej niż 300 osob bez wzgledu na pogodę. Zresztą jest to do zweryfikowania nawet na 90minut.pl gdzie podawana jest frekwencja niektorych meczy KSW. Dziś Nowiny publikują relację ze na meczu z Jasłem bylo 300 osob.
Gdzie wiec te tlumy wieksze niż na KSW? Marna prowokacja o tyle.
Chcesz czlowieku chodzic na meczu obu klubow.. droga wolna ale nie buduj falszywego obrazu rzeczywistości.. chyba ze masz z tym problem juz z racji wieku skoro jestes emerytem...

Liczby 2024-10-20 00:43:22

Na Igloopolu 300 widzów, w tym 50 osobowy młyn. Ostatnio na Wisłoce młyny są po 40 osób, publika też mniejsza.

Źródło: 90minut.pl

P.S. Marne te prowokacje, ktore każdy logicznie myślący może łatwo zweryfikować i obalić.
Raz mieliście publikę przekraczającą 100 osob. Teraz znowu powrot do rzeczywistości i publika jak na typowy lzs przystalo.
Podjazdu do KSW nie macie i tak ma być.

Podgrodzie też jezdzi 2024-10-20 08:56:36

Nawet jeśliby by na Igloopolu było 50 osób a na Wisłoce 1000 i co z tego? Czym wy się tak podniecacie? Dobra macie te 400 na każdym meczu i młyn 30 osób bo więcej nie ma nie będę liczył tych dzieci ze szkółki. Taka jest rzeczywistość Dębicy że nie ma obecnie zainteresowania piłka. Zastanawia mnie jedno po co Wisłoka wypowiada się pod postami Igloopolu co was boli że sobie małymi.krokaminigloopol buduje drużynę stadion ? Boli was że był młyn oprawa zakompleksione konfitury? Kim wy jesteście ze 20 osób macie z wiosek pozbierane w tym konfidentów na których są papiery ale ich nie wykluczycie bo się ich boicie. Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. My robimy swoje czy się wam to podoba czy nie nadchodzi zmiana pokolen i się sytuacja moment odmieni.

~anonim 2024-10-20 09:01:32

Zmiana pokoleń? Wy macie młodzież która zajawia się na "kibicowanie"? Nie wiem nawet jak to komentować! ps. Na meczu było sporo osób z Jasła i nie mam na mysli kibiców. Za 2 tyg powrót do realiów zero młyna i publika poniżej 50

~anonim 2024-10-20 09:47:44

JKS jest za mocny w tym sezonie i bez problemów wygra ligę, ale Igloopol stać na baraże. Wiadomo, że Cosmos i Sokół nie są zainteresowane 3 ligą, tak więc walka o 2 miejsce powinna być ciekawa. Chyba tylko Karpaty będą w stanie w tym sezonie nawiązać walkę z Igloopolem. Jeżeli morsy nie pokpią sprawy to w tym sezonie mają być może jedyną szansę, aby wreszcie wydostać się z tej ligi. Po tylu latach kopania się w 4 lidze chyba już wszyscy mają dość tego poziomu i chcieliby iść w górę, a co za tym idzie zobaczyć ponownie derby Dębicy.

SM 2024-10-20 10:02:46

Młyn Igloopolu większy niż na wywłoce że zgodami haha a wieśniaki z parkowej ciągła napinka jak to rządzą w Dębicy chyba w necie

Smoku 2024-10-20 10:15:11

Na IglooPGRze zawsze jest mały młyn

Ehm 2024-10-20 10:17:18

Chyba jeszcze nigdy w historii nie było derbów Dębicy w trzeciej lidze? To byłoby ciekawe...

Czarno to widzę 2024-10-20 10:53:47

Czarne chmury nad czarnymi Jasło do końca kolejki

PKS Rafineria 2024-10-20 11:31:41

Chyba do końca rundy. Niemniej wszystko będzie w połe. Mają dobrego bramkarza i tyle.

~anonim 2024-10-20 12:20:32

Wisloka to lokalny malutki klubik.
Igloopol jest znany w calej Polsce, troche pod****adly, ale znany. To prezenie muskulkow ze strony Wisloki jest smieszne.

~anonim 2024-10-20 12:34:08

Zawsze jak byłem gdzies w Polsce jesli mówiłem Dębica pytano mnie czy Wisłoka. Dosłownie raz na jakies 50 pytan ktoś spytał inaczej wiec o czym ty pierd. Jakby tego było mało to zawsze skojarzenia były dwa: zapasy kibice i długoletnie granie na zapleczu ekstraklasy. Prowincjonalny klubik z pustyni i wynalazek komunistyczny który juz raz zdechł i ponownie do tego dojdzie.

Haha 2024-10-20 13:02:32

To trochę śmieszne, że Igloopol z kilkoma osiedlami robi teraz większe młyny, niż Wisłoka władająca podobno całą Dębicą, Ropczycami, Pustkowiem i wieloma wioskami. To upadek Wisłoki tak naprawdę.

~anonim 2024-10-20 14:09:57

Pokaż foto tego młynu bez zasłony dymnej aaaaa tak jest w nowinach zdjecie. buahahhaa

... 2024-10-20 15:57:24

Ten gotyk to jakiś zawodnik czy zwykły jednostrzalowiec?

~anonim 2024-10-20 16:36:17

180-190 osob....tyle w 55 minic8e bylo na sektorach Igloopolu.Te fakty sa poparte zdjeciem zza krat ktore obejmuje cala trybune.

~anonim 2024-10-20 17:23:14

Druga polowe Czarni zaczynaja z dopingiem a Igloopol po kilku minitach sciaga folie z oprawy w 4 osoby a na sektorze ok 15 osob siedzacych.Ok 60 minuty zaczynaja jakis tam doping w kilkanascie osob.Pierwszej polowy nie wodzialem.W 60 minucie ok 200osob.

Obiektywne 2024-10-20 17:34:59

Takie darcie ryja w 15 osób? Niemożliwe.

LKS 2024-10-20 21:22:06

Żal dupę ściska.Zawsze i wszędzie wywłoka jeba...będzie!!!

Wy jesteście ku....z lasu 2024-10-20 21:26:05

Każdy o tym wie j****** j****** wywłoke!!!

Morsy 2024-10-21 09:53:07

U nas wszyscy kibice płacą za bilety a u was kolesie z lasu? Jak tam na mecz wchodzicie? Przyznać się ?

Jwheskjs 2024-10-21 15:56:37

Cygański portal jak zwykle swoje porażka Sanoka porażka Jasła to szybciutko artykuł ale to co się dzieje w cygańskim rodzie już nie interesuje i tego się nie pisze o derbach Sanoka z jaslem cisza ,
https://weszlo.com/2024/10/21/karpaty-krosno-pieniadze-jozefowicz , w końcu ktoś się za ten syf wziął , ale pdk oczywiscie o tym nie napiszę bo głowy krosnian są tak zamknięte i każdy kocha Karpaty i pana Bogdana , haha panie decowski wypłaty duże w Jaśle i nie dzwignie klub organizacji ? Pana klub dziesięć lat juz nie dźwiga nic .