2024-10-13 13:58:00

sparing: Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1

W rozegranym 12 października 2024 roku meczu sparingowym Stal Mielec zremisowała 1-1 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Mecz odbył się bez udziału publiczności.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego trafienia dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Już w 2. minucie Kacper Karasek otworzył wynik meczu, dając swojej drużynie prowadzenie. Stal Mielec potrzebowała czasu, by wejść w rytm meczu, ale nie udało się im wyrównać w pierwszej połowie.

W drugiej części gry, w 52. minucie, Serhij Krykun strzelił bramkę dla Stali Mielec, doprowadzając do remisu 1-1. Obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak wynik nie uległ już zmianie.

- Chcieliśmy dać pograć zawodnikom, którzy w ostatnim czasie grali mniej. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem, który jest liderem 1 ligi i aspiruje do gry w PKO Ekstraklasie. Gracze mieli okazję zaprezentowania się i zapracowania na swoją pozycję w zespole i ewentualną zmianę hierarchi - powiedział Janusz Niedźwiedź po tym pojedynku.

Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 (0-1)

0-1 Kacper Karasek (2)
1-1 Serhij Krykun (52)

Stal Mielec: Konrad Jałocha - Adrian Bukowski, Piotr Wlazło, Pétros Bangaliánis, Krzysztof Wołkowicz, Karol Knap, Kōki Hinokio, Robert Dadok, Fryderyk Gerbowski, Łukasz Wolsztyński, Ilja Szkurin. Grali także: Kewin Szurlej, Dawid Tkacz, Krystian Getinger, Serhij Krykun, Maciej Domański, Marvin Senger.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Miłosz Mleczko - Gabriel Isik, Bartosz Farbiszewski, Arkadiusz Kasperkiewicz - Damian Hilbrycht, Jakub Nowakowski, Igor Strzałek, Maciej Ambrosiewicz, Taras Zawijśkyj, Kacper Karasek - Morgan Faßbender.