2024-10-12 19:43:05

Sokół Nisko podzielił się punktami z Igloopolem Dębica

fot: Dominik Budzowski
Sokół Nisko zremisował z Igloopolem Dębica 2-2 w pojedynku 4 ligi podkarpackiej.

W 13. minucie spotkania z piłką w pole karne rywali wpadł Krystian Pietrzyk, który oddał mocny strzał na bramkę. Futbolówka odbiła się jeszcze od głowy Marcina Stefanika i wpadła do sieci.

Po kilkunastu minutach mieliśmy odpowiedź gości. Gola na remis strzelił Filip Leśniak.  Był to bardzo dobry czas Igloopolu Dębica, który czuł się na boisku w Nisku coraz pewniej.

W 54. minucie świetną piłkę za plecy obrońców dostał Filip Leśniak, który w pojedynku z bramkarzem nie spanikował i po raz drugi umieścił piłkę w bramce.

Na kilka minut przed końcem spotkania wyśmienitym dośrodkowaniem popisał się jeden z piłkarzy Sokoła Nisko, do piłki wysoko wyskoczył Jakub Mażysz i głową wbił ją do bramki.

1-0 Krystian Pietrzyk (13)
1-1 Filip Leśniak (30)
1-2 Filip Leśniak (54)
2-2 Jakub Mażysz (81)

Składy wyjściowe:

Sokół Nisko: Konefał, Bieniasz, Bednarz, Stępień, Lebioda, Drelich, Kelechi, Dziopak, Pietrzyk, Mażysz, Ivakhnenko

Igloopol Dębica: Lis, Pawłowski, Mikulski, Kozłowski, Peda, Buczek, Tarała, Stefanik, Majka, Łoch, Leśniak