2024-10-08 17:58:21

Krzysztof Bąkowski po meczu ze "Stalówką": Należy się szacunek Stalowej Woli

Stal Rzeszów w sobotę zremisowała 2-2 ze Stalą Stalowa Wola w ramach 1.ligowych zmagań. O swoich spostrzeżeniach opowiedział bramkarz biało-niebieskich, Krzysztof Bąkowski.

-Kolejny raz powtarza się to, co się powtarzało w poprzednich meczach, czyli te nasze początki. Musimy zdecydowanie większą uwagę do nich przykładać, bo i w pierwszej połowie, i w drugiej połowie tracimy bramkę w pierwszych minutach spotkania. To jest trochę niepokojące, że gdzieś tam wychodzimy z szatni, przez chwilę gramy dobrze, później tracimy bramkę i zaczyna się coś dziwnego dziać. Dopiero po jakimś czasie wracamy do gry.

"Wierzę, że w następnym meczu sięgniemy po trzy punkty."

-Uważam, że ten proces przejścia ze straty bramki na naszą grę powinien być dużo szybszy, bo w mojej opinii byliśmy zespołem dużo lepszym dzisiaj. Mieliśmy więcej okazji, no i moim skromnym zdaniem powinniśmy wygrać ten mecz. Oczywiście szacunek dla Stalowej Woli, bo to co mieli wykorzystali, więc na pewno należy im się za to szacunek. No my z kolei, no co, musimy zobaczyć, co zrobiliśmy nie tak.

-Musimy poprawić przede wszystkim te błędy, bo to są najczęściej jakieś małe błędy, które później mają przełożenie na naszą sytuację. Ale na pewno możemy być zadowoleni z sytuacji, które sobie tworzyliśmy, poprawić jeszcze trochę skuteczność i wierzę, że w następnym meczu sięgniemy po trzy punkty.