2024-10-05 08:16:59

Ekoball Stal Sanok przegrała u siebie z Sokołem Nisko

Sokół Nisko poszedł za ciosem i pokonał Ekoball Stal Sanok. Łącznie padło sześć bramek.

W piątkowy wieczór w Sanoku miał miejsce mecz 4.ligi podkarpackiej między Ekoball Stalą oraz Sokołem Nisko. Już od samego początku pojedynku lepiej sprawowali się goście. W 6. minucie spotkania drogę do bramki rywali odnalazł Jakub Mażysz. Następnie celnością popisali się Karol Dziopak oraz  Daniel Kelechi.

W tym momencie Sokół był już niemal pewny zwycięstwa, ale do przerwy Stal Sanok zdołała ustrzelić jedną bramkę, której autorem był Kacper Słysz. Druga odsłona rozpoczęła się również od trafienia miejscowych. Za sprawą Jakuba Kloca z wyniku 0-3 zrobiło się 2-3 i sytuacja stała się nieco niebezpieczna dla ekipy z Niska.

Czwarta bramka Sokoła Nisko postawiła kropkę nad "i"

To nie przestraszyło jednak gości, którzy przypięczętowali zwycięstwo po strzale Wesleya Omuru i zgarnęli pełną pulę w tym pojedynku.

0-1 Jakub Mażysz (6)
0-2 Karol Dziopak (15)
0-3 Daniel Kelechi (33)
1-3 Kacper Słysz (37)
2-3 Jakub Kloc (63)
2-4 Wesley Omuru (78)

Stal: Półkoszek, Zarzyka, Lorenc, Kloc, Maślany, Słysz K., Gawlewicz, Paszkowski, Tabisz, Gierczak, Słysz Sz.
Sokół: Konefał, Bieniasz, Bednarz, Stępień, Lebioda, Petryk, Kelechi, Dziopak, Pietrzyk, Mażysz, Ivakhnenko.