2024-10-04 20:10:14

Karpaty Krosno pokonały u siebie Orła Przeworsk

Karpaty Krosno pokonały u siebie Orła Przeworsk 2-1 w meczu 11. kolejki IV Ligi Podkarpackiej.

Zwycięstwem gospodarzy zakończyło się dzisiejsze starcie krośnieńskich Karpat z beniaminkiem rozgrywek, Orłem Przeworsk.

Podopieczni trenera Dariusza Liany objęli prowadzenie w 18. minucie, kiedy to Kamil Radulj pewnie przymierzył tuż pod poprzeczkę z rzutu karnego.

Gospodarze korzystny dla siebie wynik dowieźli do przerwy, mogąc jeszcze podwyższyć. Szwankowała jednak skuteczność.

Po przerwie nieco śmielej poczynali sobie goście, którzy dążyli do wyrównania stanu meczu. Udało im się to w końcu w 82. minucie dzięki trafieniu Bartosza Markiewicza

Końcówka należała jednak do Karpat, dla których w 89. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Wiktor Jaślar!

Gospodarze przełamali się tym samym po trzech kolejkach z rzędu bez ligowego zwycięstwa!

1-0 Kamil Radulj (18 - karny)
1-1 Bartosz Markiewicz (82)
2-1 Wiktor Jaślar (89)

Karpaty Krosno (skład wyjściowy): Pasterczyk - Stasz, Guedes, Kiełb, Paczkowski, Jaślar, Gabriel, Wajs, Radulj, Orzeł, Czop
Orzeł Przeworsk (skład wyjściowy): Łuczyk - Zygmunt, Jędryas, Markiewicz, Pikuła, Majba, Kiełbicki, Tabor, Kielich, Surmiak, Daniel