2024-09-28 20:20:33

Czarni Jasło zremisowali z JKS-em Jarosław. Zdecydował gol w ostatniej minucie

JKS Jarosław zremisował na wyjeździe z Czarnymi Jasło (fot. JKS Jarosław)
Czarni Jasło zremisowali u siebie z JKS Jarosław 1-1. Decydująca okazała się bramka Jakuba Smolenia z ostatniej minuty meczu, która zapewniła gospodarzom jeden punkt.

JKS Jarosław po serii pięciu zwycięstw z rzędu podejmował na wyjeździe beniaminka z Jasła. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego w ostatnich spotkaniach również potwierdzali dobrą dyspozycję i punktowali w siedmiu minionych kolejkach.

O tym, że nie będzie to łatwa przerwa JKS Jarosław przekonał się już po pierwszej części. Podopieczni Bogdana Zająca nie potrafili sforsować defensywy miejscowych, a sami musieli mieć się na baczności pod własną bramką. Do przerwy żadna z drużyn nie była w stanie skierować piłki do siatki, choć bliski szczęścia był w 25. minucie m.in. Adrian Nowak, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Początek drugiej odsłony lepiej ułożył się dla przyjezdnych. W 51. minucie arbiter podktował rzut karny za zagranie ręką w polu karnym, a jedenastkę na gola zamienił Wojciech Reiman.

Czarni Jasło konsekwentnie dążyli jednak do wyrównania, a ich starnia zostały nagrodzone dopiero w ostatniej akcji meczu. Jakub Smoleń strzałem w długi róg bramki pokonał Macieja Szczepańskiego i na stadionie w Jaśle wybuchła eksplozja radości.

0-1 Wojciech Reiman (51-rzut karny)
1-1 Jakub Smoleń (90+)

Czarni Jasło (skład wyjściowy): Dutka - Halamaka, Tragarz, Mastaj, Potera, Macnar, Janus, Rzońca, Fara, Smoleń, Nowak

JKS Jarosław (skład wyjściowy): Szczepański - Zastavnyi, Mykytsey, Zając, Magdziak, Ploshchynskyi, Oziębło, Reiman, Trukhan, Pindak, Arleison

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 10. kolejki:

Pan Bogdan Zając fajny chłop, ale troszkę ma problemy z ogarnianiem otaczającej go rzeczywistości. JKS nie stworzył przez cały mecz ani jednej stuprocentowej okazji, bo nawet bramkę dostał w prezencie od arbitra. Owszem, mieli przewagę, prowadzili grę i atakowali bramkę Czarnych, ale dziwne żeby było inaczej gdy w składzie ma się takich gości jak Reiman, Mykytsey, Martinez czy Zastavnyi, ale trochę pokory panie trenerze. Nie pokazaliście nic wielkiego i nie zasłużyliście na zwycięstwo. Mecz na remis. Los też tak chciał.

P.s. już do przerwy powinniście przegrywać, ale Nowak ma coś rozregulowany celownik ostatnio.

jks ten z jasła 2024-09-28 20:44:03

i gdzie jesteście chojraki ....my mozemy wy musicie i tak nie awansujecie tajuśki j******e

~anonim 2024-09-28 20:47:01

Bardzo dobrze że wpadło bo mecz na remis i jaroslaw na pewno na zwycięstwo z przebiegu nie zasługiwał. Sędzia daje im karnego a w podobnej sytuacji dla Jasła nie daje...
W poprzedniej kolejce bramkarz Jasła miał więcej pracy z z legionem Pilzno jak teraz z Jarosławiem który miał zjeść ligę podobno

Romero 2024-09-28 20:57:28

Goście mieli więcej z gry i powinni wygrać bo byli lepsi . W drugiej połowie gospodarze oddali jeden strzał na bramkę gości i to dało wyrównanie.

Do anonima 2024-09-28 21:03:38

Dokładnie, Legion lepsze sytuacje stworzył niż ten wielki kandydat do awansu.

Do Romero: to, że ktoś dłużej utrzymuje się przy piłce nie znaczy, że jest lepszy. JKS też tych strzałów celnych niewiadomo ile nie miał. Dutka więcej napracował się z Legionem.

Malcer 2024-09-28 21:05:33

Jarosław niech podziękuje sędziemu za ,,karnego,, i bramkarzowi za to że na 20m.sam na sam wygral pojedynek z napastnikiem Czarnych bo byłby jeszcze większy kwik z żalu

~anonim 2024-09-28 21:08:45

Do Romero:
Ty chyba kupisz.. po za karnym bramkarz czarnych ani razu nie miał parady bo nie było z czego. Mecz wyrównany i niech się Jarosław cieszy z tego karnego bo by wracali bez punktów

Kibic 2024-09-28 21:11:15

Czarni bez dwóch podstawowych piłkarzy a z przebiegu mogli to wygrać gdyby sędzia nie pomógł jedenastka z przysłowiowej d..

Ligowiec 2024-09-28 22:06:35

Nie p*******lcie jedna akcja wam wyszła i to w ostatniej akcji a tak to by był tu płacz pajace JKS to tylko z Jarosławia kibicow z Jarosławia było 2 razy tyle co was a wy gdzie jeździcie ile was było w nisku ? Okrągłe zero śmiecie chodźcie do lasu obsrane wasze zgody czego dziś nie wsparły czemu obsrali zbroje po telefonach ? Gówno wiecie JKS Jaroslaw c****ja grał a i tak gówno mieliście do powiedzenia parchy gdyby nie farciarski gol z ostatniej minuty

Kibic 2024-09-28 22:08:25

Myślicie ze napiszecie tu 10 komentarzy to wam pomoże gdzie jesteście w tabeli JKS JAROSLAW I tak będzie nadwami wiec się nie podniecajcie z Jarosławia wrócicie z workiem bramek

Basia 2024-09-28 22:10:37

Buraki nawet stadionu nie mają w Jaśle normalnego psy c****jami wodę piją 800 widzów na tej trybunce jednej haha dobre sobie chyba a 500 max i to naciągane 500 w Jarosławiu to w młynie jest na dobrym meczu a u was widać 100 max 120 żenua

JKS JAROSŁAW 2024-09-28 22:17:12

Patrzcie jak się podniecacie ze fartem zremisowaliście z nami na własnym boisku to co dla nas podłoga dla was sufitem. My będziemy się bić o 3 ligę czy się to wam podoba czy nie wy i tak niebawem wyłapiecie po łbie gdzie kolwiek i zostanie wam środek tabeli bo z takim składem wyniki i tak się wkoncu skończą

Typ 2024-09-28 22:18:47

Jakiś jeden obsraniec z Jarosławia napisał 3 komentarze w 5 min jeden po drugim. Myślisz że tego nie widać ??
Czarni mają najlepsza frekwencję w lidze i boli. Was samych nie byłoby więcej jak 80 że zgody przyjechały akurat to się pultasz

Do typa z Jarosławia 2024-09-28 22:21:47

Jakby tyle hajsu wywalić na piłkarzy i trenera i taka mizerie grać to byłoby mi wstyd .. kasa się skończy i po sezonie będzie bolesny upadek, a my pojedziemy dalej.
Czemu bez tego hajsu zrobiliście się przed spadkiem w poprzednim sezonie ? No właśnie... Tak samo będzie w kolejnym

Lutek 2024-09-28 23:31:44

Ha obsraniec cie zrobił i dlatego jestes taka p*****a wy i frekwencja na tej jednej trybunce haa tak p*******lic to możesz swoim kolegom z mielca czy sacza pajacu w młynie stówka i ty śmiesz poerdolic że to dobra frekwencja nie bądź śmieszny ciekawe ile was będzie w Jarosławiu kozaku my jeździmy wszędzie a wy sam sobie odpowiedz patrzysz tylko na poprzedni sezon a 2 sezony temu też walczyliśmy o 3 ligę a Ciebie j*****ly kolaczyce po głowie czeresniaku

Znafca 2024-09-29 00:09:07

Musicie wybaczyć temu platusiowi z Jarosławia te komentarze. Chłop właśnie wrócił z wyjazdu do Jasła, ponad dwie godziny jechał w jedną stronę, żeby se w deszczu postać kolejne dwie pod chińczykiem w Jaśle. A potem znowu dwie wracać ze spuszczoną głową, bo jego ulubieńcy grali jak grali, to nie dziwmy się, że musi teraz się wyładować w internecie. Smutny chłop ze smutnym życiem. Ignorujcie taki margines.

Znafca 2024-09-29 00:13:17

Aha, zapomniałem dodać. My tu o meczu dyskutujemy, a chłop wystrzelił jak Filip z konopii o jakichś kibicach, stadionach i lasach. Ale tak to jest, jak się nie ma argumentów, to się jakieś farmazony wypisuje nie na temat.

Jaślok 2024-09-29 00:25:22

Jakiś Lutek spod jarosławskiej wsi zabitej dechami umniejsza sukces Czarnych podając za argument że i tak są wyżej w tabeli. Hahahahahahahah. Nie dość że wsiok, to jeszcze nie za bardzo rozwinięty. Argument na poziomie klasy 1-3.

Lutek, poproś kogoś z dorosłych niech ci wytłumaczy co do ciebie właśnie napisałem: Czarni to beniaminek, który za zadanie ma spokojnie utrzymać się w lidze. JKS Jarosław to drużyna, która naściągała najlepszych zawodników ubiegłego sezonu z trenerem Zającem na czele i chce a nawet pragnie awansować do 3 ligi. Teraz pytanie: jak się wydaje twojej pustej głowie, która z tych drużyn będzie wyżej w tabeli?

To że JKS będzie wyżej w tabeli od Czarnych to wiadome, ale to że JKS wyjedzie z Jasła z ręką w nocniku to żeś się nie spodziewał i to jest piękne. Szkoda że nie mogłem widzieć twojej gęby jak dowiedziałeś się o remisie. I dopóki nie nabierzecie pokory to takich plaskaczy na twarz dostaniecie jeszcze sporo w tej lidze.