2024-09-28 17:09:00

Pogoń-Sokół Lubaczów zremisowała z KS Wiązownica

Pogoń-Sokół Lubaczów zremisowała 1-1 u siebie z KS Wiązownica w meczu 10. kolejki 3. Ligi gr. IV!

O trzecioligowych derbach podokręgu jarosławskiego przed meczem mówiło się, że będzie to spotkanie o przysłowiowe sześć punktów.

Niepokonany w dwóch ostatnich meczach beniaminek gościł zespół KS Wiązownica, na któego ławce debiutował nowy szkoleniowiec, Szymon Szydełko, który stery w swoim nowym zespole objął ledwie przed kilkoma dniami.

Pierwsza połowa nie zachwyciła. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna z drużyn nie potrafiła znacząco zagrozić rywalowi. Niemniej jednak nie dało się odnieść wrażenia, że to goście byli bliżej zdobycia bramki.

Po przerwie lepsze wrażenie wciąż stwarzali goście i to oni otworzyli wynik tego meczu! A konkretnie dokonał tej sztuki w 61. minucie Grzegorz Janiczak

Końcówka należała już jednak do beniaminka. Drużyna Pogoni-Sokół zepchnęła rywali do defensywy, a w 88. minucie zdołała wyrównać stan meczu za sprawą trafienia wprowadzonego wcześniej na boisko Yevhenii Nemtinova

Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, z którego bardziej mogą być zadowoleni z pewnością dzisiejsi gospodarze.

0-1 Grzegorz Janiczak (61)
1-1 Yevhenii Nemtinov (88)

Pogoń-Sokół Lubaczów (skład wyjściowy): Siryk - Płonka, Gul, Majda, Rębisz, Dziadosz, Roslyakov, Bielenda, Bystrek, Guedes, Duda
KS Wiązownica (skład wyjściowy): Jeż - Tonia, Grabovskyi, Kordas, Maj, Janiczak, Jopek, Jaroch, Michalik, Kasia, Kitliński
Sędziował: Sebastian Godek (Głogów Małopolski)
3 liga + wyniki (zmienić liczbę w kolejce i daty meczów do wyświetlania)