2024-09-21 18:09:29

Pogoń-Sokół Lubaczów zwycięska na wyjeździe z Lewartem Lubartów

Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała na wyjeździe 1-0 Lewart Lubartów w meczu 9. kolejki 3. Ligi gr. IV!

Goście zwycięzcy w starciu beniaminków!

Długo w Lubartowie dzisiaj żadna z drużyn nie potrafiła zbudować wyraźnej przewagi na swoją korzyść. W pierwszej połowie meczu niewiele się działo.

Goście, mimo że dłużej utrzymywali się przy piłce i częściej gościli na połowie rywali, nie tworzyli klarownych okazji bramkowych. Częste dośrodkowania mijały się z ich adresatem, bądź strzały były niecelne.

W drugiej połowie przewaga gości zarysowała się nieco bardziej, a ich upór i cierpliwość w dążeniu do zdobycia bramki zaowocowały w 75. minucie, kiedy to Szymon Dziadosz wyprowadził Pogoń-Sokół na prowadzenie!

Do końca meczu nic się nie zmieniło i goście mogli świętować swoją trzecią wygraną w sezonie.

0-1 Szymon Dziadosz (75)

Lewart Lubartów (skład wyjściowy): Podleśny - Wdowicz, Niewegłowski, Gede, Plesz, Morenkov, Nojszewski, Wójcik, Najda, Kompanicki, Zelisko
Pogoń-Sokół Lubaczów (skład wyjściowy): Siryk - Płonka, Gul, Majda, Rębisz, Dziadosz, Roslyakov, Bielenda, Bystrek, Guedes, Duda
Sędziowała: Anna Adamska (Warszawa)