2024-09-10 09:33:44

Betclic 2 liga: Magazyn 8. kolejki [WIDEO]

Za nami 8. kolejki Betclic 2 ligi. Zobaczcie skróty wszystkich meczów minionego weekendu. Materiał został zrealizowany przez TVP Sport.

W miniony weekend rozegrana została 8. kolejka Betclic 2 ligi. Resovia pokonała na wyjeździe ŁKS II Łódź 1-0. Rzeszowianie grali w przewadze od 18. minuty, kiedy drugą żółtą kartką ukarany został Ivan Mihajlević. Zwycięskiego gola dla "Pasiaków" zdobył Bartłomiej Wasiluk z rzutu karnego.

Wieczysta Kraków zanotowała drugą porażkę w tym sezonie. Podopieczni Sławomira Peszko niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0-1.

Do prawdziwe sensacji doszło również w Kaliszu, gdzie miejscowy KKS zremisował z Rekordem Bielsko Biała, a gola na wagę remisu zdobył bramkarz Wiktor Kaczorowski w 95. minucie.