2024-09-08 13:00:18

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Sandecją Nowy Sącz 0-1 w hitowym starciu 3 ligi gr. IV. Decydującą bramkę zdobył Tomasz Nawrotka, a w końcówce spotkanie zostało przerwane na kilkanaście minut.

W meczu na szczycie Sandecja Nowy Sącz jedną bramką pokonała Siarkę Tarnobrzeg. Zwycięstwo przyjezdnym zapewnił Tomasz Nawrotka w 50. minucie spotkania.

Około 80. minuty arbiter zmuszony był przerwać spotkanie na kilkanaście minut ze względu na zachowanie kibiców Sandecji. Na murawie interweniowała policja.

Ostatecznie mecz udało się rozegrać do końca, a przed końcem spotkania Mateusz Białka wybronił rzut karny egzekwowany przez Jakuba Wilczyńskiego.

Sandecja Nowy Sącz dopisała kolejne trzy punkty na swoje konto i plasując się na pozycji lidera, pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie. Siarka Tarnobrzeg z dorobkiem 13. punktów plasuję się na siódmej lokacie.