2024-09-07 09:13:33

Gol w 13. sekundzie Piotra Syguły nie wystarczył. Remis w meczu Sokół Nisko - Legion Pilzno

fot: Radosław Kuśmierz
Bramka strzelona w 13. sekundzie meczu przed Piotra Sygułę nie wystarczyła do wygranej w Nisku. Pojedynek miejscowego Sokoła z Legionem Pilzno zakończył się wynikiem 1-1.

Takiego początku meczu nikt się chyba nie spodziewał. Legion Pilzno po kilku dobrych podaniach, objął prowadzenie już w 13. sekundzie meczu! Piłką na pozycję sam na sam z Łukaszem Konefałem dostał Piotr Syguła.

Sokół Nisko zdołał wyrównać dopiero w 63. minucie. Piłkę wybitą z rzutu rożnego zebrał Przemysław Kuca i strzałem zza pola karnego pokonał Aleksandra Stachnika. Kolejne minuty upływały pod kontrolą gospodarzy, lecz nie udało im się wyjść na prowadzenie.

Kilka razy próbował strzelić bramkę Tomasz Barycza, który już nie raz ratował zespół z Pilzna. Tym razem nic mu się nie udało, Legion musiał zadowolić się remisem z beniaminkiem IV ligi.

0-1 Piotr Syguła (1)
1-1 Przemysław Kuca (63)

Sokół Nisko: Konefał - Bieniasz (70. Omuru), Drelich, Stępień, Petryk, Kuca (80. Lebioda), Kelechi (85. Moskal), Dziopak (58. Bednarz), Pietrzyk (80. Cygan), Mażysz, Ivakhnenko

Legion Pilzno: Stachnik - Czyjt (57. Misztal), Syguła, Remut, Pęcak (64. Ptak), Nytko (83. Ciuruś), Manzo, Czyż, Barycza, Chmura (61. Kędzior), Tubek.

Sędziował: Dawid Kielar (Rzeszów).
Żółte kartki: Dziopak, Mażysz, Bednarz, Ivakhnenko - Czyż.