2024-08-31 14:08:58

Izolator Boguchwała zremisował z Sokołem Kamień

fot: Sokół Kamień
Izolator Boguchwała zremisował z Sokołem Kamień 2-2.

Już w 5. minucie świetną prostopadłą piłkę dostał Rafał Walas, którzy uderzył w okienko bramki Sokoła Kamień i wpakował piłkę do sieci. Bardzo dobrze rozpoczęło się to spotkanie dla Izolatora Boguchawała.

Po kilkunastu minutach mieliśmy remis, groźnym strzałem gola zdobył Szymon Zwolski i dał gościom wyrównanie. Mecz zrobił się naprawdę ciekawy. Długo na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy czekać.

Faulowany w polu karnym przyjezdnych był Marcin Krajewski do piłki z rzutu karnego podszedł Konrad Kowal i Izolator ponownie był na prowadzeniu. Zawodnik pewnym strzałem pokonał będącego na linii bramkowej Siudaka.

W końcówce pierwszej połowy mieliśmy zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Jeden z piłkarzy Sokoła był faulowany i sędzia zagwizdał karnego. Do piłki podszedł Wiktor Łuczyk i pewnie doprowadził do remisu 2-2.

W drugiej połowie Izolator Boguchwała miał całkowitą przewagę na boisku, dominował oraz stwarzał sobie dogodne okazje bramkowe. Kilka razy próbował strzałem strzelić gola Konrad Kowal. Dobra sytuację miał też Gajdek, którzy po wrzutce Lorenca oddał strzał głową, lecz wybronił golkiper z Kamienia.

Izolator Boguchwała - Sokół Kamień 2-2 (2-2)

1-0 Rafał Walas (5')
1-1 Szymon Zwolski (18')
2-1 Konrad Kowal (22')
2-2 Wiktor Łuczyk (45')

Izolator Boguchwała: Dybski, Gajdek, Kasprzyk, Lusiusz, K. Wilk, M. Wilk, Walas, Matuszczak, Kowal, Krajewski, Lorenc

Sokół Kamień: Siudak, Stępak, Pikuła, Mazur, Modrzejewski, Rychel, Podstawek, Zwolski, Łuczyk, Karcz, Rurak