2024-08-31 14:08:18

Stal II Mielec gorsza od Czarnych Jasło

fot: Czarni Jasło

Stal II Mielec przegrała w domowym spotkaniu z Czarnymi Jasło.

Od początku meczu było widać przewagę ze strony Czarnych Jasło, którzy prowadzili grę i dominowali nad rywalami. Szybko objęli prowadzenie w tym meczu, bo już w 4. minucie po raz pierwszy gola zdobył Adrian Nowak.

Kolejne minuty upływały pod znakiem przewagi przyjezdnych, która był znaczna w tym pojedynku. Stal II Mielec próbowała zaskoczyć rywala z kontrataków, lecz bezskuteczenie. W 24. minucie było już 0-2 gola strzelił Jakub Smoleń.

Po przerwie nie wiele zmienił się obraz spotkania, lecz długo czekaliśmy na bramki w drugiej połowy. Kibice doczekali się z trzeciej bramki dla zespołu z Jasła, którą strzelił w 85. minucie Mateusz Michoń. Czarni Jasło zasłużenie wywieźli z Woli Chorzelowskiej trzy punkty.

0-1 Adrian Nowak (4')

0-2 Jakub Smoleń (24')

0-3 Mateusz Michoń (85')

Stal II Mielec: Skład niedostępny

Czarni Jasło: Dutka, Halamaka, Tragarz, Mastaj, Baran, Kalityński, Macnar, Michoń, Rzońca, Smoleń, Nowak