

Fot. cracovia.pl
Szkółka Piłkarska Szik Słocina dołączyła do klubów partnerskich Cracovii. Umowę o współpracy parafowali: Bogusław Kuraś jako Koordynator Klubów Partnerskich po stronie krakowian oraz reprezentanci Szkółki Piłkarskiej Szik Słocina: Prezes Bartosz Cyganik i Wiceprezes Maciej Latała.
29 sierpnia Cracovia zyskała nowego partnera, którym została Szkółka Piłkarska Szik Słocina. Zadowolenia z tego nie faktu nie ukrywali przedstawiciele obydwu ekip.
- Projekt klubów partnerskich rozrasta się i witamy w naszym programie kolejny podmiot, tym razem z Rzeszowa to Szkółka piłkarska Szik Słocina. Osoby zarządzające szkółką mają w sobie dużo zapału do rozwoju i chcą stwarzać dla młodzieży jak najlepsze warunki, aby podnosić poziom szkolenia i zachęcić jak najwięcej dzieci z lokalnej społeczności do aktywności sportowej. Cieszymy się, że będziemy mogli pomóc w rozwijaniu tej sportowej pasji - powiedział Bogusław Kuraś.
- Na początku chcielibyśmy podziękować Pani Marzenie jak i Panu Bogusławowi za możliwość podpisania umowy o współpracy z KS Cracovia SA. Wiążemy z tym duże nadzieje na różnych płaszczyznach. Liczymy, że wzajemne partnerstwo zaowocuje obopólnie i wierzymy, że otworzy to drogę naszym młodym adeptom jak i trenerom ze Szkółki Piłkarskiej Szik Słocina w Rzeszowie do dalszego rozwoju pasji jak i podążania za marzeniami - oznajmili zgodnie Maciej Latała i Bartosz Cyganik.
Czytaj także
![Stal Mielec zagra u siebie z liderem [Zapowiedź]](/icon/dsc-0752_1724108091_8091_400_87625.jpg)
2024-08-30 11:28
Stal Mielec zagra u siebie z liderem [Zapowiedź]
Komentarze (5)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.