2024-08-18 20:41:40

Stal Sanok solidnie pokonała Stal Łańcut

Stal Sanok z trzema punktami po walce z Łańcutem (fot. Ekoball Stal Sanok/Facebook.)
To był zdecydowanie mecz do jednej  bramki. Stal Sanok z dużym przekonaniem pokonała Stal Łańcut. Widowisko zakończyło się wynikiem 4-0.

Ekoball Stal Sanok ugościła dziś u siebie ekipę SPEC Stal Sanok w ramach 3.kolejki ligowych zmagań. Gospodarze rozpoczęli pojedynek " z wysokiego C", ponieważ w 17. minucie wynik otworzył Maciej Maślany, który na kilka minut przed przerwą podwyższył prowadzenie sanoczan. To jednak nie był koniec emocji przed pauzą, gdyż w 43. minucie bramkę na 3-0 ustrzelił Miłosz Gierczak.

Końcowy wynik został ustalony tuż po wznowieniu gry. Celnością w 48. minucie popisał się Kacper Sumara i Sanok mógł cieszyć się solidną wygraną i rewanżem za poprzedny sezon na Stali Łańcut, Warto nadmienić, że goście mieli także swoje sytuacje, ale czujny w bramce był Dariusz Półkoszek.

W następnej kolejce SPEC Stal zagra w roli gospodarza z Igloopolem Dębica, a ekipa z Sanoka powalczy na wyjeździe z Wisłokiem Wiśniowa.

1-0 Maciej Maślany (17)
2-0 Maciej Maślany (41)
3-0 Miłosz Gierczak (43)
4-0 Kacper Sumara (48)

Sanok: Półkoszek, Zarzyka, Gierczak, Kloc, Maślany, Gawlewicz, Sumara, Paszkowski, Tabisz, Barszczak, Słysz Sz.
Łańcut: Szpindor, Kardyś, Makowski, Stryczek, Szpytma, Więcek, Cwynar, Piątek, Róg, Baj, Sowa.