2024-08-18 23:22:00

Remis w meczu Sokoła Nisko z Izolatorem Boguchwała

Sokół Nisko zremisował z Izolatorem Boguchwała 1-1. Goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Już po piętnastu minutach gry Izolator Boguchwała prowadził z Sokołem Nisko. Bramkę dla ekipy Tomasza Głąba zdobył Krystian Wilk, który popisał się pięknym strzałem z woleja zza pola karnego. Pięc minut przed przerwą sędzia dopatrzył się zagrania piłki ręką przez jednego z zawodników gości we własnym polu karnym. Rzut karny pewnie wykorzystał Daniel Kelechi.

W 65. minucie Wilk otrzymał czerwoną kartkę. Zawodnik "Izolacji" nieprzepisowo zatrzymał Dawida Bieniasza wychodzącego na sam na sam z Kamilem Dybskim. Od tamtej pory goście cofnęli się do obrony, a gospodarze niespecjalnie potrafili to wykorzystać. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

0-1 Krystian Wilk (15)
1-1 Daniel Kelechi (40-karny)

Sokół Nisko: Konefał - Omuru (60. Moskal), Drelich, Stępień, Petryk - Kuca, Kelechi, Bednarz (55. Bieniasz), Pietrzyk (85. Cygan) - Ivakhnenko (55. Dziopak), Mażysz

Izolator Boguchwała: Dybski - Gajdek, Kasprzyk, Liwiusz, K. Wilk - Walas (78. Ciemierkiewicz) - Lorenc (62. Matuszczak), Frydrych (90. Marciniec), M. Wilk, Bieniek (86. Blama) - Kowal