2024-08-17 20:08:12

Czarni Jasło przegrali z Głogovią Głogów Małopolski

fot: Głogovia Głogów Małopolski
Czarni Jasło byli bardzo bliscy pierwszego zwycięstwa, ale jak wiemy 2-0 to niebezpieczny wynik. Glogovia odrobiła i wygrała z beniaminkiem IV ligi.

Dobrze w to spotkanie weszli piłkarze Czarnych Jasło, co skutkowało dobrymi sytuacjami bramkowymi. Beniaminek naprawdę prezentował się przyzwoicie, Głogovia Głogów Małopolski miała swoje problemy.

Pod koniec pierwszej połowy w 40. minucie meczu gospodarze dopięli swego i wyszli na prowadzenie. A wszystko to stało się za sprawą gola Radosława Macnara. Pięć minut później było już 2-0 dla Czarnych, drugą bramkę zdobył znowu Radosław Macnar.

Tak w dokładnie pięć minut obrona gości została rozmontowana. Jak wiemy wynik 2-0 jest niebezpieczny, o czym mogliśmy się wiele razy przekonać. Tak też było w tym pojedynku.

Zawodnicy Głogovii Głogów Małopolski wyszli na drugą część meczu bardzo zmotywowani, aby odrobić losy meczu. W 49. minucie starcia padła bramka kontaktowa, autorem jej był Arkadiusz Staszczak.

Minutę później był już remis dubletem popisał się Arkadiusz Staszczak, kibice i zawodnicy Czarnych nie dowierzali w to co dzieje się na boisku. Przyjezdni nie zwolnili tempa i wyszli na prowadzenie w 72. minucie spotkania. Hat-trickiem popisał się Arkadiusz Staszczak.

1-0 Radosław Macnar (40')
2-0 Radosław Macnar (45')
2-1 Arkadiusz Staszczak (49')
2-2 Arkadiusz Staszczak (50')
2-3 Arkadiusz Staszczak (72')

Czarni Jasło: Dutka, Halamaka, Tragarz, Mastaj, Baran, Kalityński, Macnar, Michoń, Rzońca, Smoleń, Nowak

Głogovia Głogów Małopolski: skład niedostępny