2024-08-14 18:59:53

JKS Jarosław solidnie pokonał na wyjeździe ekipę Wisłoka Wiśniowa

ot. Dominik Budzowski / JKS Jarosław
JKS Jarosław z drugim mocnym zwycięstwem. Podopieczni Bogdana Zająca pokonali Wisłok Wiśniowa 5-2.

Nietypowo, bo w środowe popołudnie odbyła się 2.kolejka 4.ligi podkarpackiej. Wisłok Wiśniowa ugościł na swoim terenie JKS Jarosław, który od samego początku dyktował tempo tej gry. Odświeżony skład jarosławskiego zespołu świetnie wszedł w pierwszą połowę spotkania.

Nowy napastnik przyjezdnych sporo postrzelał

Wynik otworzył w  8. minucie Arleison Martinez, który celnie przymierzył z główki po dośrodkowaniu Piotra Pindaka. Asystujący przy pierwszym trafieniu również chciał zapisać się na liście strzelców. Pindak w 20.minucie wykorzystał podanie Sylwestra Magdziaka i podwyższył prowadzenie.

"W gazie" był w tym meczu zdecydowanie jeden z nowych nabytków czarno-niebieskich Martinez, który jeszcze przed końcem pierwszej odsłony dołożył dwa trafienia i tym samym skompletował hat-tricka w tym pojedynku. Jendego z nich ponownie po strzale głową, a drugiego po rzucie rożnym.

Druga połowa przyniosła gola dla ekipy gospodarzy. Bramkę na 1-4 zdobył w 60 minucie Daniil Borovenko. Goście jednak nie zostawili tego bez odpowiedzi i na kilka minut przed końcem Oliwier Pilch podniósł wynik. W samej końcowce meczu drużynie z Wiśniowej ponownie udało się znaleźć drogę do bramki jarosławian, a autorem gola był Jakub Krok. Podopieczni Bogdana Zająca zaczęli rundę z mocnym przytupem notując drugie solidne zwycięstwo z rzędu.

0-1 Arleison Martinez (8)
0-2 Piotr Pindak (20)
0-3 Arleison Martinez (36)
0-4 Arleison Martinez (44)
1-4 Daniil Borovenko (60)
1-5 Oliwier Pilch (85)
2-5 Jakub Krok (90)

JKS: Guridov, Mykytsye, Zając, Magdziak, Ptasznik, Ploshchynskyi, Oziębło, Kocój, Reiman, Pindak Arleison.