2024-08-10 20:08:59

Czarni Jasło ulegli u siebie Wisłokowi Wiśniowa

Wisłok Wiśniowa pokonał 1-0 na wyjeździe Czarnych Jasło w meczu 1. kolejki IV Ligi Podkarpackiej!

Nieudany powrót do rozgrywek IV Ligi Podkarpackiej zaliczył zespół Czarnych Jasło.

Podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego podejmowali zespół Wisłoka Wiśniowa na własnym boisku i... prezentowali się całkiem nieźle!

W pierwszej połowie gospodarze mieli swoje okazje do zdobycia bramki, jednak zawsze brakowało im postawienia przysłowiowej "kropki nad i".

Przebudowana w lecie drużyna z Wiśniowej starała się kontrować rywali i zagrozić Czarnym szczególnie po szybkich akcjach przeprowadzonych bocznymi sektorami boiska.

Pierwszą połowę jednak zaliczyć trzeba na korzyść drużyny gospodarzy.

Po przerwie to jednak goście zagrali odważniej i ruszyli do ataku. Przyniosło to wymierny skutek, bowiem już w 55. minucie na prowadzenie zespół z Wiśniowej wyprowadził Wiktor Majewski

Beniaminek z Jasła próbował wyrównać, a w końcówce meczu zepchnął ruwali do głębszej defensywy, ale ostatecznie nie zdołał zdobyć bramki wyrównującej.

0-1 Wiktor Majewski (55)

Czarni Jasło: Dutka - Tragarz, Baran, Halamaka, Potera - Mastaj, Janus - Michoń, Nowak, Smoleń - Macnar.

Wisłok Wiśniowa: Maciąg - Bożek, Zięba, B. Szymański, Czelny - Nahornyi, Majewski - Kilian, Kovtok, Krok - M. Szymański.

Sędziował: Tomasz Kopeć (Stalowa Wola).

Czarni Jasło: Dutka - Halamaka, Tragarz, Mastaj, Baran, Potera, Macnar, Michoń, Janus, Smoleń, Nowak
Wisłok Wiśniowa: szczegóły wkrótce