2024-08-10 20:08:02

Ekoball Sanok pokonał u siebie Karpaty Krosno

Ekoball Stal Sanok pokonał u siebie 1-0 Karpaty Krosno w meczu 1. kolejki IV Ligi Podkarpackiej!

Karpaty Krosno zaliczyły falstart w rozgrywkach IV ligi podkarpackiej.

Podopieczni trenera Dariusza Liany, po sporej przebudowie zespołu w letniej przerwie między rozgrywkami udali się na pierwsze spotkanie ligowe do Sanoka.

W derbowym meczu początek należał do gości, jednak z biegiem czasu sytuacja na boisku się wyrównała i do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić także gospodarze.

W końcu, po dłuższym fragmencie niezłej gry, Maciej Maślany świetnie "zamknął" dośrodkowanie i pewnie wykończył akcję swojego zespołu, wyprowadzając Ekoball Stal Sanok na prowadzenie.

W drugiej połowie meczu podopieczni trenera Pawła Jaślara grali mądrze, nie dopuszczając rywali w obręb własnego pola karnego.

Karpaty Krosno natomiast próbowały, lecz ataki krośnieńskiego zespołu były nieskutecznie. Ostatecznie spotkanie to zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy.

1-0 Maciej Maślany (19)
Ekoball Stal Sanok: Półkoszek - Gawlewicz, Sz. Słysz, Barszczak, Sumara (90+2. Nowak), Kloc, Mateja, K. Słysz (8. Paszkowski, 90+6. Jajko), Tabisz (59. Dybuś), Zarzyka, Maślany (71. Nowosielski).