2024-07-21 17:55:59

Ireneusz Pietrzykowski po meczu z Górnikiem: Boisko na pewno odda nam punkty

Stal Stalowa Wola przegrała wczoraj z Górnikiem Łęczna 0-1. Gol, który zadecydował o wyniku padł w 95. minucie spotkania. Zobaczcie, co po meczu powiedział terener "Stalówki", Ireneusz Pietrzykowski.

- W szatni powiedziałem, że bardzo dobrze się to oglądało. Pogratulowałem zespołowi. Powiedziałem, że jeżeli będziemy tak funkcjonować, to na pewno boisko za chwilę nam odda punkty - mówił Ireneusz Pietrzykowski, trener Stali Stalowa Wola, na konferencji po meczu z Górnikiem Łęczna.

- Na pewno żal szczególnie pierwszej połowy, gdzie potrafiliśmy zdominować przeciwnika, prowadzić grę, niestety nie potrafiliśmy strzelić bramki - dodał trener.