2024-06-30 19:25:00

Maciej Górski po wygranej nad Stalówką: Trener powiedział, że wszyscy startują z czystą kartą

Resovia pokonała wczoraj Stal Stalowa Wola 3-1 w sparing]u. Po meczu o swoich odczuciach powiedział zawodnik Pasiaków- Maciej Górski.

Maciej Górski, zawodnik Resovii wskazał, co sprawiło trudność w sparingu - Czuć było, że rywal jest nastawiony bardzo ofensywnie i ta intensywność gry była także widoczna gołym okiem. Tak, wiadomo, że ten mecz miał różne fazy. Niektórzy mieli kłopot ze względu na bardzo wysoką temperaturę, która mimo wczesnego rozgrywania meczu dawała się już mocno we znaki, jednak warunki były jednakowe dla obu ekip.

Takiej pogody też należy się spodziewać w tych początkowych fazach sezonu. W lipcu czy sierpniu grając mecz o 15.00 pogoda nie będzie się zbytnio różniła. Natomiast sparing ogólnie oceniam na plus i fajnie, że zakończyliśmy go zwycięstwem. - skomentował trudne warunki armosferyczne

"Trener Żukowski powiedział, że wszyscy startują z czystą kartą."

Mieliśmy kłopoty przez pierwsze pięć, dziesięć minut,  później ten mecz się wyrównał. Natomiast w drugiej połowie były już takie duże fazy przejściowe, porobiły się odległości. Mecz był taki rwany, ale to my mimo wszystko potrafiliśmy mądrzej rozgrywać takie sytuacje. Kiedy pojawiły się te przestrzenie wyprowadzaliśmy fajne akcje, bardzo dynamiczne.