2024-06-27 10:13:00

W pierwszym sparingu przed sezonem 2024/25 Stal Mielec zremisowała z Resovią 2-2. Zobaczcie skrót tego meczu.

STF32 2024-06-27 13:26:22

Po co się pytasz? żaden resowiak nie ma wstępu do Stalowej Woli!

WczorajWroguDzisiajBracie1938 2024-06-27 13:47:34

Natomiast każdy kibic rzeszowskiej srali jest wpuszczany za okazaniem wybitych przez nas zębów za czasów PO.

12345 2024-06-28 11:55:20

Poziom wyprowadzenia piłki od własnej bramki przez Resovię tragiczny 4 liga nie ujmując którzy w takiej lidze grają. Gdyby nie bramkarz w 1 połowie to do przerwy lekko 3:0 w palnik. Rozumiem że to sparing i rywal ekstraklasowy ale tutaj to nawet Resovia nie prezentowała poziomu 3 -cio ligowego.