2022-10-06 20:55:23

Podsumowanie 4.kolejki jesiennej serii gier w ramach Super Ligi Szóstek Rzeszów

PDK Live nie dało żadnych szans i rozgromiło rywali, wyrównany pojedynek po stronie “Tygrysów” z Extreme, a grad bramek padł również ze strony Emerytów. Przeczytajcie podsumowanie 4.kolejki jesiennych zmagań Super Ligi Rzeszów.

Jako pierwsi pokaz sił na orliku w Boguchwale pokazali zawodnicy PDK LIVE, którzy z pełną dominacją “zjedli” Jedność Hucisko 13-0. Już pierwsza połowa pokazała, kto rządził w tym pojedynku, bowiem gospodarze wypracowali sobie sześciobramkową przewagę i z dużymi motywacjami podeszli do dalszej części, którą ponownie wysoko wygrali. Goście w następnej kolejce muszą pokazać więcej mobilizacji, by liczyć na dobry końcowy rezultat.

Bardzo wyrównany mecz rozegrali Tigers Royals, którzy minimalnie wygrali 5-4 z Serwis Kop Extreme. Mimo tego, że “Tygrysy” w pierwszej połowie przegrywały (1-2), druga część była już zdecydowanie bardziej na ich korzyść i dzięki temu mogą cieszyć się zwycięstwem.

Zupełnie inaczej przebiegał mecz Emerytów z Ideo.pl- zakończony imponującym wynikiem 12-3. Nic nie zwiastowało na początku, że ekipa gospodarzy rozkręci się na tyle mocno, by ustrzelić dwucyfrowy wynik. 3-2, to rezultat z pierwszej części. Maszyna ruszyła nieco później, bowiem Emeryci dołożyli aż dziewięć bramek, przy tylko jednej gości i bez najmniejszych wątpliwości pokazali, że zasługują na miano wicelidera tabeli.

Liderem klasyfikacji najlepszych strzelców  rzeszowskiej Super Ligi jest Eliasz Płocica, który reprezentował PDK LIVE w połowie meczów (2 na 4) i zdobył w nich aż 11 bramek.  Jego zespół prowadzi po czterech kolejkach, z dorobkiem 12 punktów. Drugie miejsce zajmują aktualnie Emeryci, a podium zamyka Extreme