2022-05-11 18:54:00

Arłamów Ustrzyki Dolne jeszcze nie żegna się z 4 ligą podkarpacką! Hat-trick Radosława Macnara w meczu z Orłem Przeworsk

Arłamów Ustrzyki Dolne zdobył ważne trzy punkty na trudnym terenie. Zespół beniaminka 4 ligi podkarpackiej pokonał na wyjeździe Orła Przeworsk i nadal jest w grze o utrzymanie.

Orzeł Przeworsk oraz Arłamów Ustrzyki Dolne walczą o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Sytyacja obu zespołów jest trudna, jednak żadna z ekip nie poddaje się i nadal wierzy w sukces. Mecz od początku był bardzo zacięty, a obie drużyny starały się stwarzać okazje. Kibice oglądali dobre zawody, jednak do przerwy bramek nie odnotowano.

Druga odsłona zaczęłą się kapitalnie dla miejcowych, bowiem już w 46. minucie, gola na 1-0 zdobył Bartłomiej Buczek. Podrażniony Arłamów w kolejnych minutach próbował nawiązać walkę z Orłem, ale ten dobrze prezentował się w defensywie. Zespół z Ustrzyk Dolnych nie odpuszczał i cały czas starał się doprowadzić do wyrównania.

Przeworszczanie starali się odpierać ataki, ale też popełniali błędy. Efektem jednego z nich był podyktowany w 59. minucie rzut karny, którego jednak nie wykorzystał Łukasz Bujak. Arłamów nie odpuszczał i cały czas szukał okazji do zdobycia gola. Zespół z Ustrzyk Dolnych dopiął swego siedemnaście minut później, a do siatki trafił Radosław Macnar.

Piłkarze beniaminka 4 ligi podkarpackiej dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Arłamów nie musiał długo czekać, bowiem w 82. minucie było 1-2, a bramkę zdobyl ponownie Macnar. W końcówce spotkania oba zespoły miały swoje okazje. Konkretniejsi byli jednak goście, dla których gola numer trzy zdobył Macnar i tym samym skompletował hat-tricka.

1-0 Bartłomiej Buczek (46)
1-1 Radosław Macnar (76)
1-2 Radosław Macnar (82)
1-3 Radosław Macnar (90)