2021-07-01 11:46:39

SPEC Stal Łańcut awansowała do 4 ligi podkarpackiej!

SPEC Stal Łańcut awansowała do 4 ligi podkarpackiej! (fot. Stal Łańcut)
SPEC Stal Łańcut pokonała na wyjeździe Reslogistic Błażowiankę Błażowa 2-1 w zaległym spotkaniu 24. kolejki Klasy O Rzeszów. Tym samym ekipa z Łańcuta zapewniła sobie awans do 4 ligi podkarpackiej na dwie kolejki przed końcem rozgrywek.

Konrad Buć w 37. minucie zdobył bramkę i SPEC Stal Łańcut wyszła na prowadzenie w meczu z Reslogistic Błażowianką Błażowa. Dwie minuty po zmianie stron Łukasz Malinowski doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo w tym meczu należało do podopiecznych Krzysztofa Koraba. Dwadzieścia pięć minut przed końcem meczu Patryk Wójcik zdobył zwycięską bramkę dla Stali Łańcut.

W tym samym czasie Sokół Sokołów Małopolski ograł Strug SZiK Tyczyn 2-1. Zatem stało się jasne, że piłkarze SPEC Stali Łańcut zapewnili sobie mistrzostwo Klasy O Rzeszów. W sezonie 2021/22 zagrają w 4 lidze podkarpackiej.