2020-07-04 12:43:15

Łukasz Szczoczarz zakończył karierę!

fot. Izolator Boguchwała
fot. Izolator Boguchwała
36-letni snajper za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o zawieszeniu butów na kołku. Ostatnio występował w ekipie beniaminka 4 ligi.
 
Łukasz Szczoczarz zakończył piłkarską karierę, poinformował o tym sam zawodnik w mediach społecznościowych. 36-letni napastnik w minionym sezonie bronił barw Głogovii Głogów Małopolski, która wówczas był beniaminkiem 4 ligi. 
 
Doświadczony snajper jest wychowankiem Stali Rzeszów. Kolejnym krokiem w jego karierze były przenosiny do Cracovii. Ponadto grał także w Okocimskim KS-ie Brzesko, Termalice Bruk-Bet Nieciecza oraz Izolatorze Boguchwała.
 
Warto wspomnieć, że popularny "Szczota" w barwach Pasów rozegrał 38 spotkań w piłkarskiej elicie, gdzie zdobył trzy gole.

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.