2019-02-22 14:36:41

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1-1

Siarka zremisowała z trzecioligowcem (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Wisłą Puławy w meczu sparingowym. Marcin Wodecki już strzela dla tarnobrzeżan.

Siarka Tarnobrzeg zremisowała 1-1 z Wisłą Puławy w meczu rozgrywanym na tarnobrzeskim Zwierzyńcu

Jako pierwsi do bramki trafili goście, a z gola cieszył się Krystian Puton w 23. minucie. Drugoligowiec wyrównał tuż przed przerwą a wynik meczu ustalił Marcin Wodecki.

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1-1 (1-1)

0-1 Krystian Puton (23)
1-1 Marcin Wodecki (45)

Siarka Tarnobrzeg: Bartosz Kieliszek - Jakub Głaz, Tomasz Wełnicki, Sebastian Duda, Aleksander Drobot, Maksymilian Sitek, Eryk Galara, Kamil Radulj, Marcin Wodecki, Krzysztof Ropski, Adrian Gębalski oraz Krystian Krupa, Kamil Kargulewicz, Kamil Woźniak, Kacper Józefiak, Dawid Kubowicz, Grzegorz Płatek, Bartłomiej Wiktor, Łukasz Świderski, Mateusz Janeczko, Kacper Wełniak, Michał Bierzało.