2016-02-06 16:09:43

sparing: Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 2-2 z Wisłą Sandomierz w kolejnym z dzisiejszych sparingów.

Trzecioligowiec z Podkarpacia prowadził do przerwy dwiema bramkami. Autorami obydwu był Krzysztof Pietluch.

Po zmianie stron gospodarze odrobili straty. Gole dla Wisły Sandomierz strzelili Mateusz Lampart i Mateusz Michalski.

WISŁA SANDOMIERZ - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-2 (0-2)

0-1 Krzysztof Pietluch
0-2 Krzysztof Pietluch
1-2 Mateusz Lampart
2-2 Mateusz Michalski

Komentarze: 5

obserwator 2016-02-06 17:11:25

pydych pobił zawodnika gości i sędzia usunął go z boiska bedzie zgłoszenie do prokuratury łobuz nie do gry tylko do odsiatki za pobicie.

anonimek 2016-02-06 18:23:56

ktory z pydychow? ;p

nn 2016-02-06 18:58:35

a jak było na prawdę obserwator///

echo 2016-02-07 07:23:57

zachowanie Pydycha poniżej inaczej chamskie gdy trzy razy pojechał dziadzia z tyłu to okey a jak przy walce o piłkę dziadzio potraktował go też brutalnie to t amten rzucił się na dziadzia z pięściami a gdy dziadzio schodził na ławkę rezerwowych to drugi Pydych złapał go za gardło i myślałem że mecz nie będzie dokończony Szanowałem tych gości bo coś dla Wisły zrobili ale okazało się że to oggórki ze wsi i jeszcze jedno budując morale drużyny gdy tak pydcch rzucił się na dziadzia to cała drużyna powinna się na niego rzucić a tej agresji mi brakowaqło
#64 | kibic Wisły dnia luty 06 2016 18:49:25
krótki opis spotkania. Poczatek bardzo obiecujacy w wykonaniu Wisły. Po pierwszym kwadransie moglo byc 2,3 do zera. Fenomenalną robinsonadą popisał sie byly bramkasz Wisly Furtak, strzelał Beszczyński. Po kwadransie gra sie wyrownala i Wólczanka zdobyla 2 bramki w bardzo podobny sposób. Raz Wislaków uratowała poprzeczka. Słaba postawa sedziego, który po faulu na jednym z Wislaków (po dosrodkowaniu z rzutu rożnego) nie dyktuje karnego tylko nakazuje powtorke rogu!!!!! Pożniej gra sie zaostrza, Byly obronca Wisly K. Pyd.ych bardzo ostro w srodkowej strefie boiska fauluje Stróżaka. Chwile poniej w podobny sposób odpowiada Pyd.ychowi Dzia.dzio i ku zdumieniu wszystkich obserwatorów Krys.tian atakuje leżacego na murawie zawodnika Wisly. Kilkukrotnie uderzając go pięsciami!!!!!!!!!!!!!!!! Po swoim wybryku otrzymuje drugą, a zarazem czerwona kartkę. Trener Pacholarz dokonuje zmiany, na boisku ma pojawic sie Michalski za Dzia.dzio. Zmierzającego na ławke rezerwowych zawodnika Wisły tym razem atakuje nie tylko K. Pyd.ych, ale także nie biorący udziału w grze jego brat ( który rowniez kiedys reprezentował barwy trójkolorowych) dochodzi do przepychanek. Na szczęście sedzia konczy pierwszą połowe przed uplywem 45 minut. Druga odslona tego sparingu to wyrownana gra z lekka przewagą Wisły. Efektem takiej postawy sa bramki Michalskiego i Lamparta. Jeszcze pod koniec spotkania bliski szczescia był Lampart jednak jego strzał był minimalnie niecelny. Oglądajac dzisiejsze spotkanie mozna z optymizmem oczekiwać na rozpoczecie rozgrywek i walke o utrzymanie. Oczywiscie, ze jest jeszcze sporo mankamentów w grze Wisły, ale na tym etapie przygotowań gra Wislaków wygląda obiecująco. Pozdrawienia dla sympatyków Wisły