http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-01-30 11:01:53

sparing: Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa 2-3

Czwartoligowy Rzemieślnik Pilzno uległ w meczu kontrolnym rozegranym w Dębicy na boisku ze sztuczną murawą O-klasowemu Wisłokowi Wiśniowa 2-3.
 
Pilźnianie w pierwszej połowie mieli przewagę, co odzwierciedlał wynik spotkania po pierwszych 45. minutach 1-0 po bramce Micka.
 
W drugiej części gry spotkanie wyrównało się, a w końcówce przewagę posiadali niżej notowani gracze z Wiśniowej. Przy stanie 1-0 Mirosław Iwanowski (Wisłok) nie wykorzystał rzutu karnego.
 
Niedługo po tym do wyrównania doprowadził rozgrywający świetne spotkanie testowany w Wisłoku były piłkarz Wisłoki Dębica, ostatnio grający w LKS Nagoszyn Norbert Smaś. Prócz niego w barwach Wisłoka zagrał powracający do drużyny po pobycie za granicą Grzegorz Kuta i Bartosz Zięba z Korony Dobrzechów.
 
Następnie dwie bramki dołożył najlepszy strzelec Wisłoka Sławomir Niemiec i czwarta drużyna dębickiej okręgówki prowadziła już 3-1. Bramka kontaktowa dla "Rzemiosła" padła z rzutu karnego którego egzekutorem był Miśtak w doliczonym czasie gry, jednak to było wszystko na co było w tym dniu stać podopiecznym Ryszarda Federkiewicza.
 
Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa 2-3 (1-0)
Bramki: Micek, Miśtak - Smaś, Niemiec (2)
 
Wisłok: Urban Grzegorz (46' Mazur Dominik) - Boruta Sławomir, Kędzior Mateusz (46' Pilut Marcin), Salamon Marcin (46' Wadas Łukasz), Zięba Bartosz - Długosz Marcin (14' Niemiec Sławomir), Iwanowski Mirosław, Smaś Norbert, Kuta Grzegorz - Bogacz Bartłomiej (46' Podlasek Krzysztof), Wojnarowski Damian (46' Mądro Damian)
 
źródło: wislokwisniowa.futbolowo.pl / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

pisz poprawnie 2011-01-30 16:35:08 0 0

Szanowny Panie
Czwartoligowy Rzemieślnik... jak już co to " uległ" a nie "uległa ". Nie pisze się " odzwirciedlał" a " odzwierciedlał "
A pozatem to tylko sparing i nie ma się co podniecać co u Pana po komentarzu wyraźnie widać.
Pozdrawiam

Wróżbita Maciej 2011-01-30 17:17:20 0 0

a POZATEM?:)))

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem