2011-01-30 11:01:53

sparing: Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa 2-3

Czwartoligowy Rzemieślnik Pilzno uległ w meczu kontrolnym rozegranym w Dębicy na boisku ze sztuczną murawą O-klasowemu Wisłokowi Wiśniowa 2-3.

Pilźnianie w pierwszej połowie mieli przewagę, co odzwierciedlał wynik spotkania po pierwszych 45. minutach 1-0 po bramce Micka.

W drugiej części gry spotkanie wyrównało się, a w końcówce przewagę posiadali niżej notowani gracze z Wiśniowej. Przy stanie 1-0 Mirosław Iwanowski (Wisłok) nie wykorzystał rzutu karnego.

Niedługo po tym do wyrównania doprowadził rozgrywający świetne spotkanie testowany w Wisłoku były piłkarz Wisłoki Dębica, ostatnio grający w LKS Nagoszyn Norbert Smaś. Prócz niego w barwach Wisłoka zagrał powracający do drużyny po pobycie za granicą Grzegorz Kuta i Bartosz Zięba z Korony Dobrzechów.

Następnie dwie bramki dołożył najlepszy strzelec Wisłoka Sławomir Niemiec i czwarta drużyna dębickiej okręgówki prowadziła już 3-1. Bramka kontaktowa dla "Rzemiosła" padła z rzutu karnego którego egzekutorem był Miśtak w doliczonym czasie gry, jednak to było wszystko na co było w tym dniu stać podopiecznym Ryszarda Federkiewicza.

Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa 2-3 (1-0)
Bramki: Micek, Miśtak - Smaś, Niemiec (2)

Wisłok: Urban Grzegorz (46' Mazur Dominik) - Boruta Sławomir, Kędzior Mateusz (46' Pilut Marcin), Salamon Marcin (46' Wadas Łukasz), Zięba Bartosz - Długosz Marcin (14' Niemiec Sławomir), Iwanowski Mirosław, Smaś Norbert, Kuta Grzegorz - Bogacz Bartłomiej (46' Podlasek Krzysztof), Wojnarowski Damian (46' Mądro Damian)

źródło: wislokwisniowa.futbolowo.pl / własne