http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-01-29 21:05:00

sparing: Kolbuszowianka - Żurawianka 2-0

Piłkarze Kolbuszowianki Kolbuszowa wygrali z Żurawianką Żurawica w meczu sparingowym czwartoligowców.
 
W barwach Kolbuszowianki zagrał 25-letni pomocnik Robert Micek, który ostatnio był piłkarzem Unii Nowa Sarzyna. Pojawili się również 19-letni obrońca Kacper Krupiński (Stal Mielec) i 21-letni pomocnik Damian Jemioło (Strażak Rzemień).
 
W drużynie Andrzeja Jaskota wystąpili także Tomasz Abramowicz i Krystian Bierzyński, którzy ostatnią rundę spędzili w Starcie Wola Mielecka, a teraz prawdopodobnie powrócą do Kolbuszowianki.
 
Zabrakło natomiast wychowanków Stali Mielec Arkadiusza Marszałka i Macieja Gozdeckiego. Ten pierwszy zaniedbał treningi i na grę w barwach Kolbuszowianki ma bardzo małe szanse
 
W drużynie z Żurawicy wystąpił 19-letni Kacper Horodeński ze Stali Mielec oraz Rafał Wardęga (powrót z wypożyczenia z A-klasowej Tęczy Kosienice). W rundzie wiosennej zespół zasilą również dotychczasowi gracze Czuwaju Przemyśl: Adam Szczęsny, Kamil Baran i Marcin Kardasz.
 
KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 2-0 (0-0)
Bramki: S. Serafin 2.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem