2011-01-29 18:11:22

sparing: Wisłoka Dębica - Partyzant Targowiska 1-1

Piłkarze Partyzanta Targowiska zremisowali z czwartoligową Wisłoką Dębica 1-1 w meczu sparingowym.

W rozegranym w Dębicy meczu kontrolnym Wisłoka zremisowała z Partyzantem Targowiska 1-1. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 60. minucie. Wyrównująca bramka dla Partyzanta padła dopiero w 87. minucie za sprawą Pawła Ginalskiego, który skutecznie egzekwował rzut karny.

W Wisłoce Dębica zagrało czterech nowych zawodników: napastnik Kamil Adamczak z Radomyślanki (strzelec bramki), pomocnik Krzysztof Orzech z Błękitnych Ropczyce oraz obrońcy Krzysztof Kita z LKS Nagoszyn (wychowanek Wisłoki) i Piotr Mikulski (z Wisłoka Wiśniowa).

Początkiem drugiej połowy piłkarze Wisłoki Dębica nie wykorzystali rzutu karnego (Mateusz Krawczyk obronił strzał Kamila Adamczaka).

W barwach Partyzanta Targowiska zabrakło trenującego ostatnio z drużyną Piotra Mazurkiewicza (trenował z Siarką Tarnobrzeg, której jest zawodnikiem).

WISŁOKA DĘBICA - PARTYZANT TARGOWISKA 1-1 (0-0)
Bramki: Adamczak (60) - Ginalski (87-karny).

źródło: partyzant54.futbolowo.pl / wisloka.webd.pl