2015-12-28 11:10:11

Daniel Paszek: "Muszę udowodnić, że mój transfer nie był błędem"

Daniel Paszek (w czerwonym stroju) grał ostatnio na wypożyczeniu do Polonii Łaziska Górne (fot. polonia.laziska.pl)
- Na każdym treningu muszę udowadniać, że mój tranfer nie był błędem - powiedział Daniel Paszek, nowy zawodnik Karpat Krosno.
 
O tym, że Daniel Paszek zostanie gracze trzecioligowych Karpat Krosno pisaliśmy już początkiem grudnia.
 
22-letni piłkarz karierę rozpoczynał w drużynie Fortuny Wyry, a później przez kilka lat grał w grupach młodzieżowych Rozwoju Katowice. W wieku 17 lat zadebiutował w drużynie seniorów. W sezonie 2011/2012 wywalczył z katowicką ekipą awans do II ligi. Ostatnie półtora roku spędził na wypożyczeniu do Polonii Łaziska Górne.
 
- Do Karpat Krosno trafiłem spontanicznie. Przyjechałem, zagrałem w meczu kontrolnym i jestem w Karpatach - powiedział Daniel Paszek, nowy zawodnik krośnieńskiego klubu. Rozmowę z piłkarzem przeprowadził oficjalny serwis internetowy Karpat.
 
- Nie wiem jeszcze jaką rolę będę pełnił w drużynie. Póki, co muszę udowadniać na każdym treningu, że mój transfer nie był błędem - dodał piłkarz.
 
W ubiegłym sezonie w barwach Polonii Łaziska Daniel Paszek rozegrał 29 spotkań. Może nie jest bramkostrzelny, bo zdobył tylko jednego gola, ale często uczestniczył w budowaniu akcji zespołu.
  
- Jestem zawodnikiem, który bazuje na szybkości i to uważam za jeden ze swoich atutów. Więcej postaram się pokazać na boisku - zakończył Daniel Paszek.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem