2010-01-11 17:01:44

Krzysztof Korab trenerem MKS Kańczuga

Krzysztof Korab, który w rundzie jesiennej prowadził piłkarzy Wisłoka Wiśniowa, będzie w nadchodzącej rundzie trenował drużynę MKS-u Kańczuga.

- Jesteśmy dogadani i myślę, że nie powinno być przeszkód. Do załatwienia zostały jeszcze tylko sprawy formalne – powiedział Krzysztof Korab, który wczoraj poprowadził już trening beniamikna z Kańczugi.

– Trener Korab będzie prowadził nasz zespół – mówi Wiesław Łuczyk, prezes MKS-u. – Nowy szkoleniowiec ma przede wszystkim budować drużynę, która będzie się liczyć w kolejnych latach. W tym sezonie chcemy zająć bezpieczne miejsce w środku tabeli.

W Kańczudze rozglądają się za solidnym bramkarzem, który zastąpi kontuzjowanego Jacka Grocha (naderwał ścięgno Achillesa). – Będą potrzebni też gracze, którzy wejdą na boisku w miejscu Mazura i Grabowskiego – dodaje prezes.

Krzysztof Korab ma 39 lat i w Kańczudze grał już kiedyś w barwach Kamaxu. Jako piłkarz występował także w barwach Zelmeru Rzeszów, Igloopolu Dębica, Sokołowianki, Pogoni Leżajsk, Lechii Sędziszów, Izolatora Boguchwała, Włókniarza Rakszawa, a ostatnio Wisłoka Wiśniowa. W dwóch ostatnich klubach pracował także jako trener, a z Wisłokiem awansował do V, a później do IV ligi.

źródło: Nowiny


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Ro22 2010-01-11 19:36:26 0 0

Dzięki wielkie Krzysiek za wszystko, co zrobiłeś w Wiśniowej! Powodzenia w Kańczudze!!!

mezmerize2 2010-01-11 21:56:06 0 0

Gratuluje wyboru:)zycze powodzenia:) pozdrawiam trenera Koraba:)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem