2011-01-11 20:01:51

Michał Czarny piłkarzem Stali Rzeszów

Michał Czarny, grający ostatnio w barwach pierwszoligowca z Niecieczy, zasili w rundzie wiosennej drużynę Stali Rzeszów.
 
Informację potwierdzającą transfer 22-letniego obrońcy do Stali Rzeszów podał jeden z serwisów tego klubu - hetmanska69.pl. Czarny mógłby w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy gry defensywnej rzeszowian.
 
Kolejnymi piłkarzami jakim przygląda się szkoleniowiec Stali Andrzej Szymański są Dariusz Kurowski i Maciej Domański. Obydwaj trenują w Rzeszowie od początku tygodnia. - Ten pierwszy jest napastnikiem, ostatnio występował w Szczakowiance Jaworzno. Domański przez ostatnie dwa lata grał w Młodej Polonii Warszawa. Jest pomocnikiem - przedstawia krótko testowanych piłkarzy trener Szymański.
 
Warto dodać, że Domański pierwsze kroki na piłkarskiej murawie stawiał własnie przy Hetmańskiej, skąd następnie przeszedł do Stali Mielec.

Z drużyną treningi rozpoczął awizowany wcześniej Łukasz Krzysztoń z Glinika Gorlice. Jego transfer nie jest jeszcze przesądzony.

źródło: hetmanska69.pl / Super Nowości

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem