2015-08-10 11:50:11

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 2-1 [WIDEO, BRAMKI]

Stal Mielec wygrała z Puszczą Niepołomice 2-1 w meczu 2. kolejki drugiej ligi. Zobaczcie wideo z tego spotkania.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 59. minuty spotkania. Właśnie wtedy z rzutu karnego do siatki trafił Sebastian Łętocha.

Drugiego gola dla Stali Mielec zdobył w 81. minucie spotkania Andreja Prokić.

Kilka minut później kontaktową bramkę dla Puszczy Niepołomice strzelił wprowadzony na boisko niedługo cześniej Roman Stepankow.

Goście w końcówce rzucili się do odrabiania stra. Świetne okazje na wyrównanie mieli Dawid Sojda i Mateusz Janiec, ale mielczanie dowieźli korzystny rezultat do końca.

STAL MIELEC - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2-1 (0-0)

1-0 Łętocha (59-karny)
2-0 Prokić (78)
2-1 Stepankow (81)

Stal Mielec: Libera - Sulewski, Zalepa, Bierzało (90. Marcinec), Getinger, Żegleń (61. Prejs), Żubrowski, Duda, Nowak, Prokić (89. Papka), Łętocha (72. Cholewiak)

Puszcza Niepołomice: Staniszewski - Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk, Mulaga (90. Furtak), Kotwica, Gawęcki, Furczyk (78. Stepnakow), Broź (78. Sojda), Gębalski (67. Janiec)

Sędziował: Marcin Bielawski (Katowice). Żółte kartki: Sulewski, Bierzało - Gawęcki, Stepankow

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 2-1 [BRAMKI, OPRAWA]