2015-08-10 12:55:06

Udany powrót LKS-u Pisarowce. Zwycięstwo z Przełomem Besko 3-1

Piłkarze LKS-u Pisarowce zaliczyli udany powrót do 4 ligi podkarpackiej zwyciężając na wyjeździe z Przełomem Besko 3-1.

Pierwsza połowa nie zachwycała, gra toczyła się głównie w środku pola, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Dopiero po przerwie, gdy zespoły z nieco inną taktyką wyszły do gry, zrobiło się ciekawie.

Jako pierwsi do siatki trafili gracze LKS-u Pisarowce. W 47. minucie gola zdobył Piotr Lorenc, ale radość przyjezdnych nie trwała długo. Już trzy minuty później arbiter podyktował rzut karny dla Przełomu Besko, a na bramkę zamienił go Igor Jacynko.

Ostatnie pół godziny należało jednak do gości. Trener Tomasz Wacek posłał do boju rezerwowych, którzy zrobili znaczącą różnicę.

W 82. minucie prowadzenie gościom dał Jakub Kokoć, a w 90. minucie wynik spotkania na 3-1 dla Pisarowiec ustalił Fabian Pańko.

PRZEŁOM BESKO - LKS PISAROWCE 1-3 (0-0)

0-1 Lorenc (47)
1-1 Jacenkiw (50)
1-2 Kokoć (83)
1-3 Pańko (90)

Przełom Besko: G. Kielar - Lorenowicz, Pasternak, Łącki, Kapłon, Szybka (75. Dziok), Oleniacz, Kolano (55. K.Kielar), Kasperkowicz - Kijowski (80. Szczęsny), Jacenkiw.

LKS Pisarowce: Szpiech - Kasperkowicz (57. Lisowski), Kokoć, Łuczka, Jaklik (87. Suszko) - Węgrzyn, Zajdel (60. Kumah Doe), Kamil Adamiak (89. Posadzki), Ząbkiewicz (80. Pańko), Lorenc, Frączek.

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów). Żółte kartki: Szybka - Ząbkiewicz, Frączak. Czerwona kartka: Frączak (89, druga żółta). Widzów: 420