2015-08-09 11:41:17

Crasnovia rozbiła beniaminka z Niechobrza

Jedność Niechobrz, która debiutuje w 4 lidze podkarpackiej nie miała większych szans w meczu z Crasnovią Krasne i przegrała 1-4.

Crasnovia Krasne otworzyła worek z bramkami w 37. minucie. Gola zdobył wówczas Adrian Szyszka. Było to jedyne trafienie w pierwsze połowie meczu.

W drugiej części spotkania zobaczyliśmy cztery bramki. Najpierw w 66. minucie podwyższył Michał Chmiel, a gdy kolejną bramkę w 82. minucie zdobył Kamil Kot wiadomo było, że Crasnovia nie przegra tego pojedynku.

Honorowego gola dla beniaminka zdobył w 84. minucie Michał Worosz. Cztery minuty później wynik meczu na 4-1 dla Crasnovii ustalił Sławomir Rozborski.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - CRASNOVIA KRASNE 1-4 (0-1)

0-1 Szyszka (37)
0-2 Chmiel (66)