2015-05-16 21:21:59

Resovia straciła punkty u siebie. Remis z Tomasovią

Resovia prowadziła z Tomasovią 1-0, ale dała sobie strzelić gola i tylko zremisowała (fot. Jakub Kwiecień)
Resovia tylko zremisowała z Tomasovią przed własną publicznością. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

"Pasiaki" wyszły na prowadzenie już w 6. minucie spotkania po trafieniu Przemysława Pyrdka i wydawało się, że wszystko potoczy się po myśli miejscowych.

Goście jednak wcale nie zamierzali ograniczyć się do obrony. Opłaciło się to kilkanaście minut później, gdy na listę strzelców wpisał się Patryk Słotwiński doprowadzając do wyrównania.

Jeszcze przed przerwą prowadzenie Resovii mógł dać Sebastian Fedan, ale źle przyjął piłkę i goście zdołali ją wybić.

W drugiej połowie najlepsze okazje mieli Radosław Adamski i Sebastian Dziedzic, ale wynik już się nie zmienił.

"Pasiaki" straciły cenne punkty marnując szansę by zrównać się punktami z Karpatami Krosno. Ich dystans do Stali Rzeszów wynosi teraz już 5 punktów, a do Karpat 2.

RESOVIA RZESZÓW - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 1-1 (1-1)

1-0 Pyrdek (6)
1-1 Słotwiński (24)

Resovia Rzeszów: Pietryka - Fedan, M. Baran, Makowski (51. Sadecki), Szkolnik, Adamski, Kaliniec, Sękowski, Pyrdek, Ciećko, Róg (22. Skuba, 57. Dziedzic)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Bojarczuk (60. I. Baran), Chwała, Joniec, Orzechowski (90. Łeń), Paskiw (84. Konopa), Raczkiewicz, Skiba, Smoła (77. Misztal), Słotwiński, Żurawski

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółte kartki: M. Baran, Pietryka