2015-05-14 19:31:21

Motor Lublin wygrał z Sokołem Sieniawa grając w osłabieniu

Motor Lublin (niebiesko-żółte stroje) pokonał Sokoła Sieniawa 2-0.
Piłkarze Motoru Lublin wygrali 2-0 z Sokołem Sieniawa w rozegranym awansem meczu 30. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze od początku spotkania mieli pod górkę. Już w 1. minucie czerwoną kartką ukarany został Walerij Sokolenko i gracze Motoru Lublin musieli grać w osłabieniu.

Pomimo tego po kwadransie meczu to miejscowi cieszyli się z bramki. Prowadzenie "Motorowcom" dał Kamil Stachyra.

W 22. minucie na 2-0 podwyższył Kamil Piekarski i - jak się później okazało - więcej bramek nie padło.

MOTOR LUBLIN - SOKÓŁ SIENIAWA 2-0 (2-0)

1-0 Stachyra (15)
2-0 Piekarski (22)

Motor Lublin: Zagórski - Falisiewicz, Sokolenko, Karwan, Dykij, Stachyra (90. Majewski), Król, Piekarski, Świech, Szymanek (70. Mroczek), Myśliwiecki (85. Paluch)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Skała, Flis (46. Bigas), Padiasek, Bursztyka (80. Demusiak), Siwy, Faka, Partyka (46. Pigan), Trawka, Hass, Jędryas (55. Maca).

Żółte kartki: Karwan, Świech - Bursztyka.  Czerwona kartka: Sokolenko (1, ostry faul).  Widzów: 1000