2015-05-10 21:45:32

Sokół Sieniawa zremisował z Izolatorem Boguchwała. Karwat zmarnował karnego, ale się poprawił

Sokół Sieniawa (biało-niebieskie stroje) zremisował z Izolatorem (fot. Tomasz Sowa)
Sokół Sieniawa zremisował z Izolatorem Boguchwała 1-1 w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Karnego zmarnował Bartosz Karwat, ale w końcówe się poprawił i wykorzystał drugą "jedenastkę".

W pierwszej połowie wielu okazji na gole nie było. Bliżej byli gracze Sokoła Sieniawa, a konkretnie Mateusz Jędryas, którego uderzenie z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.

W 56. minucie prowadzenie objąć mogli piłkarze Izolatora Boguchwała. Doskonałą szansę miał Bartosz Karwat, który wykonywał rzut karny, ale "jedenastkę" zdołał obronić Łukasz Ćwiczak.

Kilkanaście minut później szansą na gola z karnego dostał Łukasz Hass, który się nie pomylił i to Sokół Sieniawa prowadził.

Na minutę przed końcem spotkania sędzia Artur Szelc znów wskazał na "wapno", ale tym razem dla Izolatora. Kolejny raz do piłki podszedł Bartosz Karwat i tym razem trafił do siatki doprowadzając do wyrównania.

SOKÓŁ SIENIAWA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-1 (0-0)

1-0 Hass (67-karny)
1-1 Karwat (89-karny)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Demusika, Skała, Siwyj, Faka, Jędryas, Bursztyka, Flis (61. Bigas), Trawka (84. Maca), Pigan (89. Partyka), Hass

Izolator Boguchwała: Pawlus - Dziedzic, Dąbek, Brogowski, Kardyś (80. Tyburczy), Sitek (25. Ł. Wójcik), Skiba, Arkadiusz Burak, Adrian Burak (83. Cupryś), Karwat, Szymański

Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Jędryas, Bursztyka - Wójcik, Dąbek, Arkadusz Burak, Karwat