2015-05-10 19:22:31

Cosmos Nowotaniec pokonał Strumyka Malawa i przedłużył serię zwycięstw

Cosmos Nowotaniec (biało-zielone stroje) odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu (fot. Bogusław Szczurek)
Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wygrali 3-1 ze Strumykiem Malawa i przedłużyli serię zwycięstw.

Jako pierwsi z gola cieszyli się goście. Już w 6. minucie spotkania do siatki trafił Adrian Szyszka dająć prowadzenie Strumykowi Malawa.

Kilkanaście minut później wyrównał grający trener Ireneusz Zarzyka, a jeszcze przed przerwą gola na 2-1 dla miejscowych zdobył Maciej Kuzicki.

W 66. minucie z boiska wyrzucony został Damian Bieda, który otrzymał drugą żółtą kartkę.

W doliczonym czasie gry wynik na 3-1 dla Cosmosu Nowotaniec ustalił Piotr Laskowski.

Dla ekipy Ireneusza Zarzyki była to już czwarta kolejna wygrana. Drużyna z Nowotańca zajmuje piąte miejsce w tabeli.

COSMOS NOWOTANIEC - STRUMYK MALAWA 3-1 (2-1)

0-1 Szyszka (6)
1-1 Zarzyka (18)
2-1 Kuzicki (33)
3-1 Laskowski (90+4)