http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-09 13:01:07

Nowi na treningu OKS 1945 Olsztyn

Podobne tematy OKS 1945 Olsztyn
Łącznie siedniu nowych graczy od początku roku trenowało z pierwszą drużyną olsztyńskiego drugoligowca. Ostatnimi którzy dołączyli do drużyny są Bartosz Dobroński, napastnik Jezioraka Iława oraz pomocnik Robert Wróblewski.
 
Dobroński otrzymał w swoim klubie zgode na odejście. Po pierwszym treningu sam zgłosił sie z prośbą o pozwolenie na rozpoczecie poszukiwań nowego pracodawcy, aby móc częściej pojawiać sie na boisku.
 
Wróblewski zaś nie występował nigdzie od około roku, gdyż leczył kontuzje. Posiada status wolnego zawodnika a jego ostatnim klubem był... OKS 1945 Olsztyn.
 
Od czwartku z "biało-niebieskimi" trenuje obrońca Jakub Prusik (Mrągowia Mrągowo) , a od początku przygotowań są z drużyną Szymon Mróz (juniorzy Jagiellonii), Michał Romanowski (ostatnio leczył kontuzję), Mateusz Mikulak (juniorzy), Michał Leszczyński (juniorzy) oraz Damian Łazicki (Wisła II Płock)
 
Ostatnio na treningu pojawił sie również Piotr Głowacki, zawodnik OKS który chce odejść do Polonii Warszawa (ME)).
 
źródło: stomil.olsztyn.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem