2015-04-26 16:30:59

MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola 2-1 [BRAMKI, WIDEO]

Stal Stalowa Wola przegrała w Kluczborku.
Stal Stalowa Wola przegrała z MKS-em Kluczbork 1-2 w wyjazdowym meczu drugiej ligi. Podkarpacki zespół kończył to spotkanie w dziewiątkę.

MKS Kluczbork wyszedł na prowadzenie w 37. minucie spotkania po trafieniu Piotra Giela. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0.

W 53. minucie drugą żółta kartkę zobaczył Adrian Bartkiewicz i goście musieli grać w osłabieniu. Niewiele ponad 10 minut później gracze "Stalówki" mieli jeszcze trudniej - czerwony kartonik zobaczył również Radosław Mikołajczak i przyjezdni kończyli to spotkanie w dziewiątkę.

Pomimo gry w osłabieniu piłkarze Stali Stalowa Wola się nie poddali i do końca walczyli o punkty. W 75. minucie wyrównującego gola zdobył Łukasz Sekulski i nadzieje kibiców gości odżyły.

Grający w przewadze dwóch zawodników gospodarze ostatecznie jednak przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramkę na wagę trzech punktów na kilka minut przed końcem meczu strzelił rezerwowy Michał Kojder.

MKS KLUCZBORK - STAL STALOWA WOLA 2-1 (1-0)

1-0 Giel (37)
1-1 Sekulski (75)
2-1 Kojder (83)

MKS Kluczbork: Pogorzelec - Orłowicz, Ganowicz, Gierak, Tomaszewski, Niziołek, Kasperkiewicz, Hober (73. Grzegorzewski), Swędrowski (76. Nowacki), Wolkiewicz, Giel (70. Kojder)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Bogacz, Czarny, Mikołajczak, Jakubowski (60. Argasiński), Kantor, Stelmach (68. Tur), Sekulski, Kałat (60. Kachniarz), Płonka (60. Michałek)

Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław). Żółte kartki: Wolkiewicz, Kojder - Mikołajczak, Bartkiewicz. Czerwone kartki: Bartkiewicz (53, druga żółta), Mikołajczak (64, druga żółta).

MKS Kluczbrok - Stal Stalowa Wola 2-1 [WIDEO, BRAMKI]