2015-04-18 22:02:52

Stal Stalowa Wola przegrała z Wisłą Puławy i straciła pozycję lidera [WIDEO]

Stal Stalowa Wola, dość niespodziewanie, przegrała u siebie z Wisłą Puławy 2-4 tracąc tym samym pozycę lidera 2 ligi.

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 2-4 [WIDEO, BRAMKI]

Dwa gole Łukasza Sekulskiego nie wystarczyły by "Stalówka" zdobyła choć punkt w starciu z niżej notowaną Wisłą Puławy. Goście wykorzystali błędy Stali Stalowa Wola i wywieźli z Podkarpacia komplet punktów.

Jako pierwszy już w 10. minucie do siatki trafił Jarosław Niezgoda. Wyrównał niedługo później Łukasz Sekulski (z rzutu karnego), ale końcówka pierwszej połowy należała do gości, którzy w doliczonym czasie strzelili aż dwie bramki.

Po zmianie stron kontaktowego gola zdobył Łukasz Sekulski, ale po raz kolejny odpowiedziała Wisła Puławy - swoją drugą bramkę strzelił Jarosław Niezgoda i goście ostatecznie zwyciężyli 4-2.

STAL STALOWA WOLA - WISŁA PUŁAWY 2-4 (1-3)

0-1 Niezgoda (10)
1-1 Sekulski (22-karny)
1-2 Machalski (45+1-karny)
1-3 Maksymiuk (45+3)
2-3 Sekulski (49)
2-4 Niezgoda (61)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Czarny, Żmuda (73. Kovacević), Jakubowski, Kantor (68. Kałat), Bartkiewicz, Stelmach, Kowalski, Płonka, Mikołajczak, Sekulski

Wisła Puławy: Penkovets - Edwards, Budzyński, Pielach, Fedoriv, Maksymiuk, Machalski (54. Litwiniuk), Szczotka (90+2. Kalita), Lisiecki (79. Sedlewski), Niezgoda, Nowak (87. de Lima Camara)

Sędziował: Marcin Bielawski (Katowice). Żółte kartki: Sekulski, Kowalski - Machalski, Lisiecki, Pielach, Fedoriv, Sedlewski