2015-04-04 17:33:23

Hetman Żółkiewka pokonał Izolatora Boguchwała

Piłkarze Izolatora z Żółkiewki wracają bez punktów (fot. zksizolator.eu)
W meczu 23. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Izolatora Boguchwała przegrał na wyjeździe z niżej notowanym Hetman Żółkiewka 1-2.

Izolator Boguchwała bardzo dobrze rozpoczął mecz. W 18. minucie Jaromir Skiba dał przyjezdnym prowadzenie. Radość podopiecznych Przemysława Matuły nie trwała jednak długi. Zaledwie pięć minut później wyrównał Ukrainiec Serhij Ivliev

Jeszcze przed przerwą Hetman Żółkiewka wyszedł na prowadzenie. Jak się później okazało, 21-letni Jakub Kosiarczyk dał swojej drużynie zwycięstwo w meczu z Izolatorem.

HETMAN ŻÓŁKIEWKA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-1 (2-1)

0-1 Skiba (18)
1-1 Ivliev (23)
2-1 Kosiarczyk (32)

Hetman Żółkiewka: Gwardyński - Świderski, Nogas, Krupski, Skrzypczyński, Baran (88. Zając), Kosiarczyk (50. Kasperek), Bogusz, Wójcik (80. Rutkowski), Ivliev, Derevlov (72. Banaszak).

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław). Żółte kartki: Michał Kasperek, Jakub Baran.