2015-03-30 08:49:15

LKS Skołoszów odrobił straty i wygrał z Piastem Tuczempy

LKS Skołoszów przegrywał do przerwy z Piastem Tuczempy, ale zdołał odrobić straty i zwyciężył 2-1.

Jako pierwsi z gola cieszyli się goście. W 39. minucie rzut karny wykorzystał Bohdan Karkovsky i Piast Tuczempy prowadził do przerwy 1-0.

Wyrównanie przyszło w 65. minucie za sprawą Kamila Buczkowskiego, który wykorzystał błąd jednego z obrońców Piasta.

Chwilę później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, zobaczył Bohdan Karkovsky i musiał opóścić boisko.

Na sześć minut przed końcem spotkania Marcin Gołębiewski zagrał do Jarosława Chmielowskiego, a ten drugi pokonał bramkarza gości dając zwycięstwo drużynie ze Skołoszowa.

LKS SKOŁOSZÓW - PIAST TUCZEMPY 2-1 (0-1)

0-1 Karkovsky (39-karny)
1-1 K. Buczkowski (65)
2-1 Chmielowski (84)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Kolanek, Franków (61. Lisańczuk), Gorczyca, Mazurkiewicz (8. Pacuła), Polanchych, Gołębiowski (90. Olech), K. Buczkowski, Przytuła, Pilawa

Piast Tuczempy: P. Strawa - Jaroch, Szuflita, Kud, Stopyra (46. Sas, 61. Noga), Wota, Wielgosz, Pasaj, Karkovsky, Kossak, Tołpa (81. Zając)

Sędziował: Mariusz Antosz (Tarnobrzeg). Żółte kartki: K. Buczkowski, Chmielowski - Jaroch, Wielgosz, Karkovsky. Czerwona kartka: Karkovsky (76, druga żółta)