http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-10-23 21:10:12

Walkower w meczu Stal Mielec - Górnik II Łęczna?

Stal Mielec przegrała z rezerwami Górnika Łęczna 3-4, ale nie wykluczone, że mecz może zakończyć się walkowerem. Takie starania poczynią przynajmniej działacze Stali.
 
Pierwszą bramkę w meczu strzelił Rafał Stępień dając gościom prowadzenie 1-0. Chwilę później jednak upadł i doznał poważnej kontuzji. Stępień ze złamaną ręką musiał opuścić boisko, a goście, którzy przyjechali do Mielca bez innych młodzieżowców na ławce rezerwowych... grali w dziesiątkę.
 
Mimo osłabienia rezerwy Górnika Łęczna pokonały Stal Mielec 4-3, ale - jak się okazuje - to jeszcze nie koniec.
 
Stępień był jednym z trzech młodzieżowców w ekipie Górnika, którzy wg regulaminu rozgrywek powinni przebywać na boisku każdego trzecioligowca. Jego zejście z boiska oznacza, że goście prawie przez całe spotkanie grali tylko z dwoma młodzieżowcami w składzie nie wykorzystując limitu zmian (wg regulaminu to wymóg wprowadzenia seniora za młodzieżowca). I choć teoretycznie nie mieli wyjścia sprawa nie jest taka oczywista...
 
Już podczas meczu mielczanie zgłaszali sędziemu, że wg nich mecz powinien zostać przerwany. Ten jednak zadecydował, że spotkanie musi zostać dokończone.
 
Teraz działacze Stali Mielec zapowiadają, że zwrócą się ze sprawą do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Mielczanie powołują się na punkt 8, rozdział IV regulaminu rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej, który ich zdaniem daje walkower Stali.
 
źródło: Nowiny
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Rooney 2010-10-24 09:44:27 0 0

To jest chore, co miały zrobić rezerwy górnika? Zostawić go na boisku? Brawa dla Górnika że pokonali Stal w 10, za ich ambicje ;)

bezsens 2010-10-24 10:52:50 0 0

Oczywiście, że chore. Nie grał w jego miejsce nieuprawniony zawodnik, grali w osłabieniu, dostali w pałę i sprawa jasna! Mielec myśli, że podobnie jak w drużynach młodzieżowych (najmłodszych - SMS) może wszystko kręcić pod siebie. Już dawno powinni spaść, nie mają stadionu żeby oglądać mecze - nawet mieszkańcy Mielca, to po co robić z siebie historyczną oczywistość. Że się należy niby? To do grzegorza summera z żalami ;-)

dziadostwo 2010-10-24 11:34:42 0 0

Jak się nie wygrywa to się szuka dziury w całym.I tak ten dziad z Mielca spadnie jego miejsce w IV lidze. Dać Mielcowi odrazu 2 walkowery a nuż coś jeszzce znajdą

Celtic82 2010-10-30 14:49:22 0 0

Jestem z Mielca i nie licze na walkowera a co ogolnie do Stali to bez szydery bo graja malolaty i jakos daja rade nie odstaja od innych minimalne porazki brakuje skutecznosci pieniedzy oczywiscie a stadion oczywiscie jest ogromny mozecie dlugo o takim wielkim marzyc ... tyle ze oczywiscie zniszczony i wieczne czekanie na remont...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem