2015-03-28 22:02:49

Resovia tylko zremisowała z Orłem Przeworsk [WIDEO, SKRÓT MECZU]

Resovia tylko zremisował z Orłem Przeworsk. Nz. z piłką Sebastian Dziedzic.
Piłkarze Resovii zremisowali 0-0 z Orłem Przeworsk w meczu 22. kolejki i do lidera tracą już 7 punktów.

Podopieczni Macieja Huzarskiego mieli bardzo dużą przewagę i mnóstwo okazji, by to spotkanie wygrać. Niestety albo brakowało im precyzji albo w bramce Orła Przeworsk świetnie spisywał się Daniel Furtak.

Najlepszą okazję w pierwszej połowie zmarnował Tomasz Ciećko, który w 38. minucie z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Po przerwie blisko szczęścia byli m.in. Kacper Rop.

Resovia straciła bardzo cenne punkty i do prowadzących Karpat Krosno traci już 7 punktów. Kolejnym rywalem "Pasiaków" będą piłkarze Stali Rzeszów - do derbowego pojedynku dojdzie już 4 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

RESOVIA - ORZEŁ PRZEWORSK 0-0

Resovia Rzeszów: Pietryka - Wilk, Makowski, Baran, Szkolnik, Adamski (66. Dziedzic), Domoń, Kaliniec, Rop (75. Skuba), Pyrdek (24. Bieniasz, 86. Fedan), Ciećko

Orzeł Przeworsk: Furtak - Broda, Walat, Khorolskyi, Suslov, Kołodziej, Jacenkiw, Skała, Ząbkiewicz (86. Gurak), Piątek (90. Guzior), Buczek

Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin). Żółte kartki: Baran, Wilk - Kołodziej, Skała

Resovia - Orzeł Przeworsk 0-0 [SKRÓT MECZU, WIDEO]